ОДЕСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ

slogan

Одеський УДАР вшанував пам'ять героїв-визволителів ООдеси

Одеський УДАР вшанував пам'ять героїв-визволителів Одеси
Одеська обласна та міська організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” прийняли участь вшануванні пам'яті героїв-визволителів міста на площі 10 квітня. 71 років тому в ході спецоперації Одеса була визволена військами 3-го Українського фронту від фашистської окупації.

В Ильичевске совершили поджег общественной приемной партии УДАР

В Ильичевске совершили поджег общественной приемной партии УДАР
22 марта в 4 утра неизвестные с помощью бутылок с зажигательной смесью подожгли общественную приемную Ильичевской городской организации ПП «УДАР Виталия Кличко». В результате поджега вылетели стекла, пострадало само помещение, в частности полностью сгорел туалет.

Одеська міська рада чекає програму святкування 600 рокків Одеси

Одеська міська рада чекає програму святкування 600 років Одеси
Представник ініціативної групи «Одесі 600 років» та член ради Обеської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Сергій Гуцалюк повідомив, що в ході судового процесу Одеська міська рада визнала постанову Верховної Ради, щодо призначення святкування 600 років з заснування Одеси та чекає програму святкування для її подальшого ухвалення на сесії.

Зампредседателем обновленного общественного совета Ильичевска стал «ударовец» Иван Смиренский

Зампредседателем обновленного общественного совета Ильичевска стал «ударовец» Иван Смиренский
Глава Ильичевской городской организации ПП «УДАР Виталия Кличка» Иван Смиренский стал заместителем председателя заново сформированного общественного совета при исполкоме Ильичевского горсовета.

Одеський УДАР вимагає розслідування щодо спроби зривву громадських слухань по Ланжерону та Трасі Здоров'я та проведення повторних тендерів

Одеський УДАР вимагає розслідування щодо спроби зриву громадських слухань по Ланжерону та Трасі Здоров'я та проведення повторних тендерів
Активістка Одеського УДАРу Яна Титаренко заявила, щодо необхідності проведення розслідування дій представників ООО “Нерум” по спробам підкупу та маніпулюванням громадянами з метою зриву громадських слухань по Ланжерону та Трасі Здоров'я. Також УДАР вимагає проведення повторних прозорих тендерів на благоустрій Ланжерону та Траси Здоров'я з урахуванням пропозицій запропонованих на громадських слуханнях 1 та 8 лютого.

Ильичевский УДАР и Красный крест помогают переселенццам

Ильичевский УДАР и Красный крест помогают переселенцам
В понедельник, 2 февраля более 40 временных переселенцев смогли получить гигиенические наборы благодаря помощи Ильичевского Красного креста и городской организации ПП "УДАР Виталия Кличко".

Активісти УДАРу домоглися від губернатора Одещини сттворення загальної координаційної ради безпеки регіону

Активісти УДАРу домоглися від губернатора Одещини створення загальної координаційної ради безпеки регіону
22 січня представники Координаційної Ради громадських організацій Майдану провели з губернатором Ігорем Палицею зустріч стосовно безпеки у Одеській області. Беручи до уваги зростаючий рівень небезпеки та громадське невдоволення роботою правоохоронних органів, було домовлено про створення робочої групи з формування прозорого наглядового громадського органу — загальна координаційна рада безпеки регіону, куди увійдуть представники громадськості, Одеської ОДА та представники правоохоронних органів області.

Корупційні ''ями'' Януковича, коли покарають винних? - ААндрій Юсов

Корупційні ''ями'' Януковича, коли покарають винних? - Андрій Юсов
Голова Одеської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов звертає увагу громадськості, одеситів та ЗМІ на непроведену люстрацію та антикорупційну перевірку у департаментах Державної фіскальної служби України, в тому числі в Одеській області.

Одеський УДАР вітає одеситів та мешканців області з ДДнем Соборності!

Одеський УДАР вітає одеситів та мешканців області з Днем Соборності!
Одеса - невід'ємна і важлива складова Єдиної України. Одеса та одесити демонструють це щодня своєю підтримкою Євромайдану, багатотисячними мирними акціями, участю в АТО, активною роботою у волонтерському русі та багатьма іншими громадянськими вчинками. Попри інертність та слизькість місцевої влади прості одесити формують сьогодні образ нового, українського та європейського міста.

На довиборах у міськраду одесити підтримають патріоттичних жінок

На довиборах у міськраду одесити підтримають патріотичних жінок
Патріотична та демократична громадськість Одеси, партії та громадські рухи повинні об'єднати зусилля на довиборах до міскради по кількох округах, які пройдуть у березні.

Іллічівський УДАР відкриває безкоштовну юридичну коонсультацію для населення

Іллічівський УДАР відкриває безкоштовну юридичну консультацію для населення
Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський анонсував відкриття безкоштовної юридичної консультації при підтримці юридичної компанії КРЕДО.

Одеський УДАР вітає з Різдвом Христовим

Одеський УДАР вітає з Різдвом Христовим
Шановні однопартійці! Одеська обласна організація партії "УДАР Віталія Кличка" вітає вас з Різдвом Христовим! Ми бажаємо вам тепла та злагоди у ваших сім'ях, миру та благополуччя вашим близьким. Всім нам потрібні сила, єдність та наполегливість, щоб стати потужним рушієм реформ та змін, які відповідають часу, потребам українців та цінностям, які лежать в основі ідеології нашої партії. Цей рік принесе нам багато викликів, отже давайте гідно з ними впораємося!

В Одесі оголосили винагороду за затримання чи інформмацію, що допоможе затриманню, підривника волонтерського центру на Гімназійній

В Одесі оголосили винагороду за затримання чи інформацію, що допоможе затриманню, підривника волонтерського центру на Гімназійній
Голова Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Андрій Юсов оголосив винагороду у 100 тис гривень за затримання чи інформацію, що допоможе затриманню осіб, причетних до теракту на Гімназійній та інших терактів проти волонтерських організацій в Одесі, що відбулися останнім часом.

Теракт на Гімназійній не зупинить роботу волонтерів Координаційного центру допомоги АТО

Теракт на Гімназійній не зупинить роботу волонтерів Координаційного центру допомоги АТО
Представники Координаційної ради Майдану та Координаційного центру допомоги АТО обіцяють, що волонтери продовжать допомагати військовим в зоні АТО незважаючи на сьогоднішній вибух.

Одеситів почули: УДАР у Верховній Раді фахово відсік небезпечні податкові ініціативи уряду

Одеситів почули: УДАР у Верховній Раді фахово відсік небезпечні податкові ініціативи уряду
Активіст УДАРу та підприємець Андрій Карпенко нагадав одеситам, що 28 грудня у Києві під час обговорення бюджету на 2015 рік саме депутатська група “УДАР” домоглася викреслення з проекту ряду небезпечних ініціатив, які б підірвали довіру до уряду України, як в середині країни, так і ззовні. Він підкреслив, що позиція групи “УДАР” щодо бюджету спиралася на представників малого та середнього бізнесу зі всіх регіонів країни, в тому числі до неї була доведена думка підприємців з Одеської області.    
Публікації
Легко ли создать политическую партию? Или даже не партию, а региональное отделение партии? Если партия строится по стандартной в Украине схеме, то есть «сверху вниз», то, наверное, не так уж и сложно. Главное, чтобы финансирование было достаточным и поступало без задержек. А если как в Европе – снизу вверх?

Есть у нас в Люстдорфе, на берегу моря, уникальный детский санаторий с одноименным названием. Он единственный в своем профиле на юге Украины. Лечатся там более двухсот детей с нарушениями опорно-двигательного аппарата, а также нуждающиеся в реабилитации после операций и травм различной степени тяжести. Почти все они с виду ничем не отличаются от своих сверстников, при этом у них всё по-другому.

Двухдневный визит политика в Одесскую область начался с пресс-конференции. Вместе с лидером на вопросы журналистов отвечал председатель Одесской областной организации политической партии «УДАР» Сергей Рахубенко.
5 Листопада 2011 +Коментар | подобається

«Если Партия регионов и «Сильная Украина» объединились, это совсем не значит, что объединятся голоса избирателей», – такое мнение выразил  председатель Одесской областной организации партии «УДАР Виталия Кличко»Сергей Рахубенко.
17 Жовтня 2011 +Коментар | подобається

На выборах в Верховную Раду осенью нынешнего года, партия «Украинский демократический альянс за реформы» («УДАР Виталия Кличко») наберет в Одесской области не менее 20% голосов избирателей.Такой прогноз сделал бывший одесский губернатор, экс-министр топлива и энергетики Иван Плачков в ходе  Интернет-конференции, состоявшейся на сайте информационного агентства «Вікна-Одеса».