Останні події
Одеська обласна та міська організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” прийняли участь вшануванні пам'яті героїв-визволителів міста на площі 10 квітня. 71 років тому в ході спецоперації Одеса була визволена військами 3-го Українського фронту від фашистської окупації.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов звертає увагу громадськості, одеситів та ЗМІ на непроведену люстрацію та антикорупційну перевірку у департаментах Державної фіскальної служби України, в тому числі в Одеській області.

Голова Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Андрій Юсов оголосив винагороду у 100 тис гривень за затримання чи інформацію, що допоможе затриманню осіб, причетних до теракту на Гімназійній та інших терактів проти волонтерських організацій в Одесі, що відбулися останнім часом.

Голова Одеського УДАРу Андрій Юсов зібрав думки бізнесу та експертів і звернувся до голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса з пропозиціями щодо реформування фіскальної служби, на своєму блозі на УП.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Небезразличные жители Ильичёвска передали автомобиль "Нива" для нужд 18 батальона территориальной обороны в зону АТО. 
30 Листопада 2014 +Коментар | подобається

Только 7 октября, во вторник, с 9:00 до 14:00 на 7 этаже Ильичевской городской поликлиники по адресу 1 мая 1 будет организован безвозмездный прием донорской крови.

Соціолог та голова громадської організації «Європейський інститут соціальних комуникацій» Олександр Доброєр презентував громадськості в рамках круглого столу «Чи готові одесити себе захищати?» результати комплексного соціологічного дослідження щодо сучасної ідентичності одеситів та ставлення мешканців міста до актуальних політичних проблем.
4 Вересня 2014 +Коментар | подобається

Одеська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» висловлює свою стурбованість ситуацією з побиттям громадських активістів з резолюцією громадського протесту в руках громадянином Альбертом Байжановим, який керував пропуском до будівлі міськради, та представниками міліції.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

«Іллічівська міська оргіназація ПП «УДАР» вітає доленосне рішення Голови нашої держави про розпуск Верховної Ради та дострокові парламентські вибори 26 жовтня 2014 року. Але це тільки перший крок. Суспільство вимагає повну перезагрузку влади шляхом природної люстрації. Жоден чиновник не має залишитися на своєму місті, якщо він зап’ятнав свою репутацію та виступив проти свого народу.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Одеська обласна організація Червоного Хреста відмітила роботу Іллічівської міської організації ПП «УДАР» та нагородила голову Іллічівського УДАРу Івана Сміренського іменною подякою.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Народний депутат В.В. Іляшенко 20 серпня 2014 року подав депутатський запит генеральному прокурору України В.Г. Яремі щодо зіпсування пляжу Українського дитячого центру «Молода гвардія» та кримінального правопорушення головою Крижанівської сільської ради Крупицею Н.Г.
26 Серпня 2014 +Коментар | подобається

В четвер 21 серпня в Храмі Георгія Побідоносця УПЦ КП пройшла церемонія нагородження активістів одеського Майдану козацькими відзнаками «за особистий вагомий внесок у справі відстоювання честі та гідності українського народу під час революції гідності 2013-2014 років в Україні» представниками козацтва з Черноморського козацького з’єднання та Одеської обласної організації ПП «УДАР Віталія Кличка».
22 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Ізмаїльский центр психологічної допомоги біженцям, створений за підтримки та активному сприянні Ізмаїльського УДАРу, продовжує допомагати жителям Донецької та Луганської областей безболісно перенести тимчасове переселення в Ізмаїл.
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Іллічівська міська організація ПП «УДАР Віталія Кличка» забезпечила військових з Іллічівська, які несуть службу під Миколаєвом, 20 вогнегасниками.
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Громадськість Одеси провела пікет під Одеською обласною адміністрацією з вимогою оголосити відкритий конкурс на посади, які зараз займаються Наталією Чегодарь та іншими чиновниками, які активно втілювали «політику» Партії Регіонів в Одеському регіоні.
18 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Координатором групи "19 лютого", щодо розслідування подій під ОДА, став активіст Одеського Майдану, член партії УДАР Олексій Губський. Група закликає громадськість та експертне середовище долучатися до встановлення всіх винних та замовників у побитті журналістів та громадських активістів під ОДА 19 лютого 2014 року.
15 Серпня 2014 +Коментар | подобається

У п’ятницю та суботу 7 та 8 серпня активісти Одеської обласної організації політичної партії УДАР разом з представниками Координаційного центру Майдану відвезли гуманітарну допомогу військовим на блокпости в зону АТО.
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» та керівник Іллічівського відділення Червоного хреста закликають чиновників м. Іллічівську долучитися до підтримки української армії в зоні АТО.
12 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Інформація стосовно Кириці Ю.І., яка була оприлюднена в інформаційному повідомлені «Російське керівництво ПАО «Одесаобленерго» - це загроза національній інформаційній безпеці України – Сергій Гуцалюк» від 6 серпня 2014 року, є коментарем та особистою позицією члена ради Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергія Гуцулюка і не є офіційною позицією Одеської обласної організації партії «УДАР» з цього приводу.
11 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Як повідомив отаман Чорноморського гайдамацького з’єднання та член ради Одеської обласної організації ПП УДАР Сергій Гуцалюк в Одеській області в Комінтернівському районі закінчився дитячий козацький табір «Куяльницька залога 2014», який вже вкотре дає дітям можливість по-справжньому доторкнутися до української історії.

Ряд  одеських громадських організацій звернулися до Президенту України, Голови СБУ та Секретаря СНБО України з вимогою створити державну комісію, метою якої буде націоналізація стратегічно важливих підприємств України з власності російського олігархіату, який фінансує війну в Україні. Звернення також підписав член ради Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гуцалюк.  

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов заявив на своїй сторінці в фейсбуці, що не розуміє, чому найбільшу подію міста за останні декілька місяців, жорстоке побиття українських активістів міліцією, ігнорує мер Одеси Генадій Труханов.

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов вимагає від міської влади забути про демонтаж МАФів до припинення спаду економіки в Одесі та по всій країні.

Одеські волонтери зібрали та відвезли українським військовим, які приймають участь в Антитерористичній операції на сході країни, чергову партію допомоги – біля 500 кг предметів першої необхідності.

Про створення нового міжфракційного депутатського об’єднання "Український Південь" у новому складі Верховної Ради заявив голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов в ході круглого столу на тему «Дострокові парламентські вибори - що це дасть Одесі?».

В Ізмаїлі відбулася спроба підпалу приміщення Ізмаїльского УДАРу та центру підтримки військових з зони АТО. Одеська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» заявляє, що в Одеській області іде цілеспрямована боротьба проти активістів, що допомагають переселенцям та військовим з зони АТО.

 «Одеська обласна організація партії УДАР вітає рішення українських парламентарів нарешті наважитися на дострокові парламентські вибори. Цей крок треба було зробити вже давно. Нажаль депутати відмовилися підтримати ініціативу партії УДАР щодо саморозпуск українського парламенту, тому УДАР був змушений взяти на себе ініціативу та прийняв технічне рішення про вихід з коаліції», - заявив Андрій Юсов.

Голова депутатської групи політичної партії «УДАР Віталія Кличка» в Одеській міській раді, Марина Багрій-Шахматова звернулася до керівників фракцій Верховної ради провести відповідальну люстрацію політиків та політичних сил шляхом перевиборів парламенту

В суботу 12 липня о 12 годині біля Дюку за ініціативою підприємців міста та підтримки небайдужих одеситів розпочнеться перша в Україні антикорупційна хода проти хабарництва і корупції, яка заважає місту розвиватися та виконувати вимоги нещодавно підписаної асоціації з ЄС.

Відомі міжнародні видання опублікували новину про те, що українські астрономи назвали зірку на честь української народної пісні. Крім того, у міжнародній енциклопедії Вікіпедія з’явилася відмітка: «TYC 3541-945-1, known as the Putin-huilo!», де пояснюється, що зірка під цим номером має власну назву.

В стінах парламенту та за його межами активно обговорюють нагальну необхідність саморозпуску Верховної Ради. Прес-служба Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» поспілкувалася з відомими одеситами та дізналася, яка, на їх думку, має бути доля народних депутатів 7-го скликання.

26 і 27 червня в Іллічівську пройшов спортивний турнір «Олімпійський день», приурочений до юбілею Міжнародного Олімпійського комітету. Організатором заходу став Олександр Рагулін – голова Федерації з легкої атлетики та активіст Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка».

Одеський майдан зібрався 2-го липня біля Дюку, вимагаючи від народних депутатів з Одеси та регіону, показати приклад відповідальних політиків та підтримати вимогу фракції УДАР, щодо саморозпуску парламенту, як органу, що втратив моральне право бути найвищим представницьким інститутом влади.

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов розповсюдив скани документів, згідно з якими у міжнародній космічній системі зареєстрована зірка з назвою «Putin-Huilo».
30 Червня 2014 +Коментар | подобається

Член ради Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гуцалюк вимагає від начальника СБУ в Одеській області Сергія Куроша та прокурора Одеської області Миколи Стоянова звернути увагу на організаторів акції віртуальної, українофобської організації «Молодежные инициативы» у День Конституції під ОДА, яка на погляд активіста УДАРу є «пробним камінчиком» перед більш гучними подіями.
30 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський виступив зі зверненням до городян Іллічівська та бізнесменів міста з закликом проявити солідарність до громадян, які опинилися в центрі проведення АТО та були змушені покинути свої домівки через загрозу життю.
27 Червня 2014 +Коментар | подобається

Член ради Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гуцалюк заявив, що партія УДАР захистить ветеранів з благодійного фонду «Порятунок», яким міська рада Труханова пропонує переїхати в підвал їх приміщення на Французькому бульварі.
25 Червня 2014 +Коментар | подобається

Активісти «Чорноморського гайдамацького з’єднання» за підтримки Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організували культурно-просвітницьку дитячу програму в рамках патріотичного козацького табору «Кам’янська січ 2014» в Савранському районі Одеської області.
23 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський заявляє, що відповідальність за недоліки протипожежної інфраструктури на міській набережній, через які вже вдруге за два місяці сталася пожежа, має взяти Начальник Іллічівського МУ ДСНС України Олексій Кобильніков.  
23 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов в ефірі радіо Ера ФМ прокоментував чутки щодо можливого звільнення голови одеської облдержадміністрації Ігоря Палиці та перші кроки нового мера Одеси Геннадія Труханова.
19 Червня 2014 +Коментар | подобається

Одеський Апеляційний Адміністративний Суд задовольнив позов обласної організації партії УДАР і скасував рішення Одеської міської ради, щодо перейменування вулиці Юрія та Івана Лип, визнавши його протиправним.
18 Червня 2014 +Коментар | подобається

Член ради Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гуцалюк заявив, що, згідно з відповіддю Регламентного комітету Верховної Ради України на його інформаційний запит, голова облдержадміністрації Одеської області Ігор Палиця станом на 16 червня не складав своїх депутатських повноважень.
17 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов заявив, що «УДАР» в Одесі буде домагатися прозорого розслідування, щодо нападу на громадських активістів під Генеральним консульством РФ в Одесі. Про це йдеться в заяві обласного осередку партії.
17 Червня 2014 +Коментар | подобається

Скажемо "ні" прапорам ПР у нашому місці
3 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Рано вранці 9 серпня активісти обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" і громадські діячі відправилися на чергове прибирання Куяльницького лиману
13 Серпня 2013 +Коментар | подобається

Громадськість кинула усі сили, щоб якнайшвидше врятувати Куяльницкий лиман від тотального висихання
31 Травня 2013 +Коментар | подобається

Іллічівська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та її молодіжне крило привітали всіх жінок з Міжнародним жіночим днем 8 березня.  
9 Березеня 2013 +Коментар | подобається

На третю річницю правління президента Януковича в Україні в обласній Одеській організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" пройшов круглий стіл "Підсумки і перспективи трьох років правління Януковича". 
4 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Виставка Досягнень Народного Господарника - Одеса втомилася від брехні!
4 Березеня 2013 +Коментар | подобається

   Ситуація, що склалася у Іллічівському морському торгівельному порту, близька до критичної.   

21 січня відбулась конференція Одеської обласної організації Політичної партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка».

21 січня одеські історики та політики Андрій Юсов, Сергій Гуцалюк, Володимир Полторак, Олександр Музичко, Сергій Дібров, Олександр Славський, Анатолій Бойко зібрались за круглим столом на відзначення подій 1918, 1919 та 2004 років для обговорення проблем самостійності, соборності та свободи України.

20 січня відбулись збори Одеської міської організації партії «УДАР Віталія Кличка», на яких було обрано голову організації та заступників. На зборах було присутнім більш 120 членів партії.  

Увечері 10 січня було здійснено напад на депутата Верховної Ради від партії УДАР Володимира Куренного.

Вітаю усіх римо-католиків з Різдвом Христовим.
25 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличко" відповів на запитання одеситів онлайн
24 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Партия УДАР поддерживает протест одесской громады. Об этом заявил председатель Одесской областной организации политической партии Андрей Юсов.
24 Грудня 2012 +Коментар | подобається

21 декабря областная организация политической партии «УДАР» пригласила Святого Николая на Думскую площадь перед зданием мэрии, где в это время проходило заседание сессии Одесского горсовета.
21 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Cегодня в рамках своего предвыборного визита в Одессу и Одесскую область, лидер партии «УДАР» Виталий Кличко и координатор избирательной компании партии, экс-мэр Одессы Эдуард Гурвиц, дали пресс-конференцию в информагентстве «Контекст-Причерноморье».
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Политическая партия «УДАР («Украинский демократический альянс за реформы») Виталия Кличко» «ни при каких условиях» не будет работать с Партией регионов и коммунистами. Об этом заявил сегодня лидер «УДАРа» В. Кличко в ходе своего общения с жителями райцентра Беляевка (Одесская область), который посетил в рамках предвыборного тура по Украине.
28 Вересня 2012 +Коментар | подобається

14 сентября в Одессе состоялся Избирательный форум регионального актива политической партии «УДАР».  
19 Вересня 2012 +Коментар | подобається

Белгород – Днестровская городская организация политической партии «УДАР Виталия Кличко» оказала спонсорскую помощь на покупку музыкальных инструментов ансамблю «Колорит».
21 Серпня 2012 +Коментар | подобається

В преддверьи X съезда партии, одесский «УДАР» провел свою партконференцию.

Заявление председателя Одесской областной организации политической партии «УДАР Виталия Кличко» 28 июня Украина празднует День Конституции. В этом году он пройдет под знаком новой инициативы властей: создания «конституционной ассамблеи», главной целью которой является подготовка законопроектов о внесении изменений в Конституцию Украины. Зачем это вдруг в год выборов понадобилось менять Конституцию? Какие именно положения Конституции мешают заниматься реальным повышением качества жизни в стране?
27 Червня 2012 +Коментар | подобається

В субботу, 2 июня в Котовской районной организации «УДАРа» прошли сборы, на которых был переизбран Председатель и руководящие органы (совет и ревизионная комиссия). Единогласным решением членов партии Председателем Котовской районной организации «УДАРа» был избран Вакарчук Богдан Александрович.

Сегодня в очередной раз действующая власть отгородилась от народа металлическими щитами, отрядами внутренних войск и спецподразделениями «Беркут». Огородилась для того, чтобы принять скандальный и откровенно популистский законопроект «Об основах языковой политики», предложенный одиозными депутатами Колесниченко и Киваловым.

Радою районної партійної організації «УДАРу» було вирішено очистити від сміття та облаштувати квітник на в’їзді в місто Ананьїв з сторони 2 дільниці.
29 Травня 2012 +Коментар | подобається

Вот уже несколько лет поздравить выпускников Ананьевского детского дома-интерната (кстати, крупнейшего в Одесской области!) приезжает группа одесситов. В их числе -  и  члены Одесской городской организации  политической партии «УДАР».
21 Травня 2012 +Коментар | подобається

У тебя есть заветная мечта? Ты талантливый и энергичный? Хочешь сделать мир лучше? Именно для тебя Фонд братьев Кличко открывает летний образовательный лагерь «Мастерская успеха», который позволит реализовать ТВОЮ МЕЧТУ и раскрыть твои таланты!
18 Травня 2012 +Коментар | подобається

В  Одессе стартовала бессрочная акция «УДАРим краской по бездорожью!».  Благодаря современным информационным технологиям она была подготовлена в самые кратчайшие сроки, буквально за несколько часов: автомобилисты и мотоциклисты  посредством  интернет- форумов, соцсетей и СМС-рассылок, согласовали свои действия в поддержку совместной инициативы «Общественного контроля дорог» и партии «УДАР Виталия Кличко».
15 Травня 2012 +Коментар | подобається

4 мая в помещении ИА «Контекст – Причерноморье» состоялась пресс-конференция председателя Одесской областной организации политической партии «УДАР Виталия Кличко» Сергея Рахубенко. Темой конференции было информирование представителей СМИ об итогах IX съезда «УДАРа» прошедшего 28 мая в г. Запорожье.

Поздно ночью, 27 апреля 25 делегатов от Одесской области отправились в город Запорожье, чтобы принять участие в IX съезде политической партии «УДАР Виталия Кличко». Он проходил в зале выставочного комплекса «Казак-палас». Несмотря на то, что одесситы прибыли на место за час до начала регистрации, на площади перед зеркальным фасадом комплекса уже царил оживленный ажиотаж. Представители разных регионов нашей страны фотографировались, обсуждали различные животрепещущие вопросы, а по названиям городов – больших и малых было видно – тут вся Украина.
29 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Несколько сотен одесситов, как рядовых граждан, так и представителей различных общественных и политических организаций, собрались сегодня на Думской площади перед  заблаговременно огороженным  зданием мэрии, где начала работу очередная сессия городского совета. В их числе было около шестидесяти представителей «УДАРа».  Целью собравшихся было воспрепятствовать принятию депутатами вопиющих решений затрагивающих интересы как отдельных групп одесситов, так и  горожан в целом.
19 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Біля 20 саджанців липи та ясена посадили представники Ананьївської районної організації партії «Удар Віталiя Кличка» в парку Комсомольский міста Ананьїва Одеської області 9 квітня 2012 року.
10 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Десятый день апреля всегда с особой радостью встречается одесситами, ведь именно тогда, в уже далеком 1944-ом году наш город был освобожден от фашистской оккупации длившейся тридцать долгих месяцев.
10 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

По мере приближения выборов, любое событие, любая инициатива властей будет, так или иначе, рассматриваться с оглядкой на них. Несколько дней назад мы встретились с председателем Одесской областной организации политической партии «УДАР Виталия Кличко» Сергеем Рахубенко и попросили его прокомментировать наиболее обсуждаемые события последних недель.
8 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

Більше ніж 100 примірників книг та журналів подарувала Ананьївська районна організація політичної партії «Удар Віталія Кличка» ананьївській центральній районній бібліотеці.
2 Квітеня 2012 +Коментар | подобається

За один  день выдающийся спортсмен и уже довольно известный политик посетил сразу два университета: ОНУ им. Мечникова и Морской. Послушать его пришли и студенты  других вузов, шутка ли – сам Кличко приехал! -  оттого оба зала были заполнены до отказа, люди стояли даже в проходах. Как обычно, держался  Виталий очень демократично, даже  снял пиджак и предстал перед публикой в рубашке и джинсах. Молодежь встречала его громкими аплодисментами.
4 Листопада 2011 +Коментар | подобається

Партия «УДАР Виталия Кличко» открыла в Одессе еще одну общественную приемную – для жителей Суворовского района. Об этом сообщила сегодня пресс-служба областной парторганизации.