Останні події
22 січня представники Координаційної Ради громадських організацій Майдану провели з губернатором Ігорем Палицею зустріч стосовно безпеки у Одеській області. Беручи до уваги зростаючий рівень небезпеки та громадське невдоволення роботою правоохоронних органів, було домовлено про створення робочої групи з формування прозорого наглядового громадського органу — загальна координаційна рада безпеки регіону, куди увійдуть представники громадськості, Одеської ОДА та представники правоохоронних органів області.

Голова Одеського УДАРу Андрій Юсов зібрав думки бізнесу та експертів і звернувся до голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса з пропозиціями щодо реформування фіскальної служби, на своєму блозі на УП.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Українська громадськість уже звикла до інформації про майнові розкоші народних обранців. Вони будують котеджі, купують дорогі автівки і при цьому «на повну» використовують депутатські пільги: безкоштовне лікування в елітному медичному закладі, перельоти, орендовані квартири та готелі... Дехто навіть за умови багатомільйонних прибутків, отримує матеріальну допомогу від держави. Вiдомий одеський громадський дiяч розповiв ношому виданню про те, наскільки дiюча система виправдана і до чого ми маємо прагнути.
24 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Ізмаїльский центр психологічної допомоги біженцям, створений за підтримки та активному сприянні Ізмаїльського УДАРу, продовжує допомагати жителям Донецької та Луганської областей безболісно перенести тимчасове переселення в Ізмаїл.
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Громадськість Одеси провела пікет під Одеською обласною адміністрацією з вимогою оголосити відкритий конкурс на посади, які зараз займаються Наталією Чегодарь та іншими чиновниками, які активно втілювали «політику» Партії Регіонів в Одеському регіоні.
18 Серпня 2014 +Коментар | подобається

У п’ятницю та суботу 7 та 8 серпня активісти Одеської обласної організації політичної партії УДАР разом з представниками Координаційного центру Майдану відвезли гуманітарну допомогу військовим на блокпости в зону АТО.
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Як повідомив отаман Чорноморського гайдамацького з’єднання та член ради Одеської обласної організації ПП УДАР Сергій Гуцалюк в Одеській області в Комінтернівському районі закінчився дитячий козацький табір «Куяльницька залога 2014», який вже вкотре дає дітям можливість по-справжньому доторкнутися до української історії.

Одеські волонтери зібрали та відвезли українським військовим, які приймають участь в Антитерористичній операції на сході країни, чергову партію допомоги – біля 500 кг предметів першої необхідності.

Про створення нового міжфракційного депутатського об’єднання "Український Південь" у новому складі Верховної Ради заявив голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов в ході круглого столу на тему «Дострокові парламентські вибори - що це дасть Одесі?».

Голови Ізмаїльських міської та районної організацій політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Скоробреха та Олег Постернак вимагають припинити погрози та залякування громадських активістів, які збирають гроші на підтримку українських військових в зоні АТО.

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов в ефірі радіо Ера ФМ прокоментував чутки щодо можливого звільнення голови одеської облдержадміністрації Ігоря Палиці та перші кроки нового мера Одеси Геннадія Труханова.
19 Червня 2014 +Коментар | подобається

Член ради Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Гуцалюк заявив, що, згідно з відповіддю Регламентного комітету Верховної Ради України на його інформаційний запит, голова облдержадміністрації Одеської області Ігор Палиця станом на 16 червня не складав своїх депутатських повноважень.
17 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов заявив, що «УДАР» в Одесі буде домагатися прозорого розслідування, щодо нападу на громадських активістів під Генеральним консульством РФ в Одесі. Про це йдеться в заяві обласного осередку партії.
17 Червня 2014 +Коментар | подобається

19 вересня перед будівлею ОГА на проспекті Шевченка, 4, активісти політичної партії "УДАР Віталія Кличка" і громадського руху "SOS-Куяльник" провели брифінг на тему: "Про причини істерики Едуарда Матвійчука".
20 Вересня 2013 +Коментар | подобається

15 грудня відбулись збори Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», на яких було обрано голову організації і політичну раду партії у цьому найбільшому регіоні України.
17 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличко" відповів на запитання одеситів онлайн
24 Грудня 2012 +Коментар | подобається