Останні події
Голова Одеської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов звертає увагу громадськості, одеситів та ЗМІ на непроведену люстрацію та антикорупційну перевірку у департаментах Державної фіскальної служби України, в тому числі в Одеській області.

Одеса - невід'ємна і важлива складова Єдиної України. Одеса та одесити демонструють це щодня своєю підтримкою Євромайдану, багатотисячними мирними акціями, участю в АТО, активною роботою у волонтерському русі та багатьма іншими громадянськими вчинками. Попри інертність та слизькість місцевої влади прості одесити формують сьогодні образ нового, українського та європейського міста.

Патріотична та демократична громадськість Одеси, партії та громадські рухи повинні об'єднати зусилля на довиборах до міскради по кількох округах, які пройдуть у березні.

Координатором групи "19 лютого", щодо розслідування подій під ОДА, став активіст Одеського Майдану, член партії УДАР Олексій Губський. Група закликає громадськість та експертне середовище долучатися до встановлення всіх винних та замовників у побитті журналістів та громадських активістів під ОДА 19 лютого 2014 року.
15 Серпня 2014 +Коментар | подобається

В Одесі, попре судову заборону, пройшов перший в Україні антикорупційний марш. Кілька сотень одеситів пройшли попереджувальний маршем, який пройшов в Одесі від Дюка до Міської Ради, а потім через Прокуратуру до Управління Торгівлі, незважаючи на потужне небажання міської ради Труханова його допустити. Учасники маршу звернулися до українців різних регіонів з пропозицією провести через місяць великий всеукраїнський марш в різних містах України.

В суботу 12 липня о 12 годині біля Дюку за ініціативою підприємців міста та підтримки небайдужих одеситів розпочнеться перша в Україні антикорупційна хода проти хабарництва і корупції, яка заважає місту розвиватися та виконувати вимоги нещодавно підписаної асоціації з ЄС.

Активісти «Чорноморського гайдамацького з’єднання» за підтримки Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» організували культурно-просвітницьку дитячу програму в рамках патріотичного козацького табору «Кам’янська січ 2014» в Савранському районі Одеської області.
23 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов заявив, що «УДАР» в Одесі буде домагатися прозорого розслідування, щодо нападу на громадських активістів під Генеральним консульством РФ в Одесі. Про це йдеться в заяві обласного осередку партії.
17 Червня 2014 +Коментар | подобається