Останні події
Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський анонсував відкриття безкоштовної юридичної консультації при підтримці юридичної компанії КРЕДО.

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміреньский повідомляє про звичайного школяра Олександра, який передав партії УДАР прилад нічного бачення для снайперської гвинтівки СВД, який він попросив купити йому батьків замість нового комп’ютера.
2 Вересня 2014 +Коментар | подобається

«Іллічівська міська оргіназація ПП «УДАР» вітає доленосне рішення Голови нашої держави про розпуск Верховної Ради та дострокові парламентські вибори 26 жовтня 2014 року. Але це тільки перший крок. Суспільство вимагає повну перезагрузку влади шляхом природної люстрації. Жоден чиновник не має залишитися на своєму місті, якщо він зап’ятнав свою репутацію та виступив проти свого народу.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Одеська обласна організація Червоного Хреста відмітила роботу Іллічівської міської організації ПП «УДАР» та нагородила голову Іллічівського УДАРу Івана Сміренського іменною подякою.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Іллічівська міська організація ПП «УДАР Віталія Кличка» забезпечила військових з Іллічівська, які несуть службу під Миколаєвом, 20 вогнегасниками.
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Громадськість Одеси провела пікет під Одеською обласною адміністрацією з вимогою оголосити відкритий конкурс на посади, які зараз займаються Наталією Чегодарь та іншими чиновниками, які активно втілювали «політику» Партії Регіонів в Одеському регіоні.
18 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» та керівник Іллічівського відділення Червоного хреста закликають чиновників м. Іллічівську долучитися до підтримки української армії в зоні АТО.
12 Серпня 2014 +Коментар | подобається

В Ізмаїлі відбулася спроба підпалу приміщення Ізмаїльского УДАРу та центру підтримки військових з зони АТО. Одеська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» заявляє, що в Одеській області іде цілеспрямована боротьба проти активістів, що допомагають переселенцям та військовим з зони АТО.

Голова Іллічівської міської організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Іван Сміренський повідомляє, що в ніч з 4 на 5 липня був підпалений офіс партії УДАР, в якому розташовувався Центр допомоги біженцям.

26 і 27 червня в Іллічівську пройшов спортивний турнір «Олімпійський день», приурочений до юбілею Міжнародного Олімпійського комітету. Організатором заходу став Олександр Рагулін – голова Федерації з легкої атлетики та активіст Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка».

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський виступив зі зверненням до городян Іллічівська та бізнесменів міста з закликом проявити солідарність до громадян, які опинилися в центрі проведення АТО та були змушені покинути свої домівки через загрозу життю.
27 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський заявляє, що відповідальність за недоліки протипожежної інфраструктури на міській набережній, через які вже вдруге за два місяці сталася пожежа, має взяти Начальник Іллічівського МУ ДСНС України Олексій Кобильніков.  
23 Червня 2014 +Коментар | подобається

13 квітня виповнилось 40 років місту Іллічівськ
17 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

Іллічівська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та її молодіжне крило привітали всіх жінок з Міжнародним жіночим днем 8 березня.  
9 Березеня 2013 +Коментар | подобається

   Ситуація, що склалася у Іллічівському морському торгівельному порту, близька до критичної.   

На початку поточного робочого тижня заступник голови Одеської обласної організації політичної  партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Білюк відправився до Києва, щоб підтримати колектив залізничної станції Іллічівськ-Поромна. 

19 січня активісти обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» влаштували в районному центрі Біляївка велике свято для місцевих жителів.

15 грудня відбулись збори Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», на яких було обрано голову організації і політичну раду партії у цьому найбільшому регіоні України.
17 Грудня 2012 +Коментар | подобається