Останні події
Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський анонсував відкриття безкоштовної юридичної консультації при підтримці юридичної компанії КРЕДО.

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміреньский повідомляє про звичайного школяра Олександра, який передав партії УДАР прилад нічного бачення для снайперської гвинтівки СВД, який він попросив купити йому батьків замість нового комп’ютера.
2 Вересня 2014 +Коментар | подобається

«Іллічівська міська оргіназація ПП «УДАР» вітає доленосне рішення Голови нашої держави про розпуск Верховної Ради та дострокові парламентські вибори 26 жовтня 2014 року. Але це тільки перший крок. Суспільство вимагає повну перезагрузку влади шляхом природної люстрації. Жоден чиновник не має залишитися на своєму місті, якщо він зап’ятнав свою репутацію та виступив проти свого народу.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Одеська обласна організація Червоного Хреста відмітила роботу Іллічівської міської організації ПП «УДАР» та нагородила голову Іллічівського УДАРу Івана Сміренського іменною подякою.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Іллічівська міська організація ПП «УДАР Віталія Кличка» забезпечила військових з Іллічівська, які несуть службу під Миколаєвом, 20 вогнегасниками.
20 Серпня 2014 +Коментар | подобається

У п’ятницю та суботу 7 та 8 серпня активісти Одеської обласної організації політичної партії УДАР разом з представниками Координаційного центру Майдану відвезли гуманітарну допомогу військовим на блокпости в зону АТО.
13 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» та керівник Іллічівського відділення Червоного хреста закликають чиновників м. Іллічівську долучитися до підтримки української армії в зоні АТО.
12 Серпня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” Іван Сміренський повідомляє, що в ніч з 4 на 5 липня був підпалений офіс партії УДАР, в якому розташовувався Центр допомоги біженцям.

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський виступив зі зверненням до городян Іллічівська та бізнесменів міста з закликом проявити солідарність до громадян, які опинилися в центрі проведення АТО та були змушені покинути свої домівки через загрозу життю.
27 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський заявляє, що відповідальність за недоліки протипожежної інфраструктури на міській набережній, через які вже вдруге за два місяці сталася пожежа, має взяти Начальник Іллічівського МУ ДСНС України Олексій Кобильніков.  
23 Червня 2014 +Коментар | подобається

Одеський Апеляційний Адміністративний Суд задовольнив позов обласної організації партії УДАР і скасував рішення Одеської міської ради, щодо перейменування вулиці Юрія та Івана Лип, визнавши його протиправним.
18 Червня 2014 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов заявив, що «УДАР» в Одесі буде домагатися прозорого розслідування, щодо нападу на громадських активістів під Генеральним консульством РФ в Одесі. Про це йдеться в заяві обласного осередку партії.
17 Червня 2014 +Коментар | подобається

19 вересня перед будівлею ОГА на проспекті Шевченка, 4, активісти політичної партії "УДАР Віталія Кличка" і громадського руху "SOS-Куяльник" провели брифінг на тему: "Про причини істерики Едуарда Матвійчука".
20 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Цього року прогресивна громадськість Одеси відмітила 150-річчя видатного одеського історика, лікаря і громадського діяча Івана Митрофановича Луценка. 

УДАР проти Генплану Одеси
17 Червня 2013 +Коментар | подобається

УДАРовці поїхали до Одеської області захищати жителів від рейдерства
7 Квітеня 2013 +Коментар | подобається

У обласну організацію політичної партії "УДАР Віталія Кличка" поступила інформація про те, що готується провокація проти активіста УДАРу Сергія Гуцалюка
27 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Одесити відмітили 150-річчя Івана Луценка
15 Березеня 2013 +Коментар | подобається

Іллічівська міська організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» та її молодіжне крило привітали всіх жінок з Міжнародним жіночим днем 8 березня.  
9 Березеня 2013 +Коментар | подобається

6 лютого в Українському Домі відбувся круглий стіл, присвячений пам'яті видатного одеського історика, лікаря і громадського діяча Івана Митрофановича Луценка, 150-річчя якого громадськість відмічатиме на початку березня цього року.

На початку поточного робочого тижня заступник голови Одеської обласної організації політичної  партії «УДАР Віталія Кличка» Сергій Білюк відправився до Києва, щоб підтримати колектив залізничної станції Іллічівськ-Поромна. 

15 грудня відбулись збори Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка», на яких було обрано голову організації і політичну раду партії у цьому найбільшому регіоні України.
17 Грудня 2012 +Коментар | подобається

Голова Одеської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличко" відповів на запитання одеситів онлайн
24 Грудня 2012 +Коментар | подобається