Останні події
Голова Одеської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов звертає увагу громадськості, одеситів та ЗМІ на непроведену люстрацію та антикорупційну перевірку у департаментах Державної фіскальної служби України, в тому числі в Одеській області.

Голова Одеського УДАРу Андрій Юсов зібрав думки бізнесу та експертів і звернувся до голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса з пропозиціями щодо реформування фіскальної служби, на своєму блозі на УП.
26 Грудня 2014 +Коментар | подобається

Одеська обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» висловлює свою стурбованість ситуацією з побиттям громадських активістів з резолюцією громадського протесту в руках громадянином Альбертом Байжановим, який керував пропуском до будівлі міськради, та представниками міліції.
27 Серпня 2014 +Коментар | подобається

В суботу 12 липня о 12 годині біля Дюку за ініціативою підприємців міста та підтримки небайдужих одеситів розпочнеться перша в Україні антикорупційна хода проти хабарництва і корупції, яка заважає місту розвиватися та виконувати вимоги нещодавно підписаної асоціації з ЄС.

Відомі міжнародні видання опублікували новину про те, що українські астрономи назвали зірку на честь української народної пісні. Крім того, у міжнародній енциклопедії Вікіпедія з’явилася відмітка: «TYC 3541-945-1, known as the Putin-huilo!», де пояснюється, що зірка під цим номером має власну назву.

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов розповсюдив скани документів, згідно з якими у міжнародній космічній системі зареєстрована зірка з назвою «Putin-Huilo».
30 Червня 2014 +Коментар | подобається

Так зламалася «вертикаль влади»
23 Вересня 2013 +Коментар | подобається

18 вересня перед початком сесії обласної ради на проспекті Шевченка, 4, активісти партії "УДАР Віталія Кличка" і представники громадського руху "SOS-Куяльник" під прапорами УДАРу і ЄС провели перфоманс - невеличку театральну виставу, на якій показали, як продаються цінні землі навкруги Куяльницького лиману.
19 Вересня 2013 +Коментар | подобається

Надія Яшан – член Політичної ради Одеської обласної організації партії УДАР Віталія Кличка взяла участь у міжнародному семінарі «ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СОЮЗ І Україна: АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ, ЕКОНОМІЧНОГО І КУЛЬТУРНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА»
31 Травня 2013 +Коментар | подобається

ВДНГ була варварські ліквідована працівниками міськради на чолі з начальником управління внутрішньої політики Альбертом Байжановым. 
4 Березеня 2013 +Коментар | подобається

  Сергій Гуцалюк зареєстрований кандидатом в депутати Одеської обласної ради від партії  «УДАР Віталія Кличка".    

Голова Одеської обласної організації партії "УДАР Віталія Кличко" відповів на запитання одеситів онлайн
24 Грудня 2012 +Коментар | подобається