Останні події
Представники Координаційної ради Майдану та Координаційного центру допомоги АТО обіцяють, що волонтери продовжать допомагати військовим в зоні АТО незважаючи на сьогоднішній вибух.

Голова Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Андрій Юсов оголосив винагороду у 100 тис гривень за затримання чи інформацію, що допоможе затриманню осіб, причетних до теракту на Гімназійній та інших терактів проти волонтерських організацій в Одесі, що відбулися останнім часом.

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський анонсував відкриття безкоштовної юридичної консультації при підтримці юридичної компанії КРЕДО.

Шановні однопартійці! Одеська обласна організація партії "УДАР Віталія Кличка" вітає вас з Різдвом Христовим! Ми бажаємо вам тепла та злагоди у ваших сім'ях, миру та благополуччя вашим близьким. Всім нам потрібні сила, єдність та наполегливість, щоб стати потужним рушієм реформ та змін, які відповідають часу, потребам українців та цінностям, які лежать в основі ідеології нашої партії. Цей рік принесе нам багато викликів, отже давайте гідно з ними впораємося!

Патріотична та демократична громадськість Одеси, партії та громадські рухи повинні об'єднати зусилля на довиборах до міскради по кількох округах, які пройдуть у березні.

Одеса - невід'ємна і важлива складова Єдиної України. Одеса та одесити демонструють це щодня своєю підтримкою Євромайдану, багатотисячними мирними акціями, участю в АТО, активною роботою у волонтерському русі та багатьма іншими громадянськими вчинками. Попри інертність та слизькість місцевої влади прості одесити формують сьогодні образ нового, українського та європейського міста.

Голова Одеської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов звертає увагу громадськості, одеситів та ЗМІ на непроведену люстрацію та антикорупційну перевірку у департаментах Державної фіскальної служби України, в тому числі в Одеській області.

22 січня представники Координаційної Ради громадських організацій Майдану провели з губернатором Ігорем Палицею зустріч стосовно безпеки у Одеській області. Беручи до уваги зростаючий рівень небезпеки та громадське невдоволення роботою правоохоронних органів, було домовлено про створення робочої групи з формування прозорого наглядового громадського органу — загальна координаційна рада безпеки регіону, куди увійдуть представники громадськості, Одеської ОДА та представники правоохоронних органів області.

В понедельник, 2 февраля более 40 временных переселенцев смогли получить гигиенические наборы благодаря помощи Ильичевского Красного креста и городской организации ПП "УДАР Виталия Кличко".

Активістка Одеського УДАРу Яна Титаренко заявила, щодо необхідності проведення розслідування дій представників ООО “Нерум” по спробам підкупу та маніпулюванням громадянами з метою зриву громадських слухань по Ланжерону та Трасі Здоров'я. Також УДАР вимагає проведення повторних прозорих тендерів на благоустрій Ланжерону та Траси Здоров'я з урахуванням пропозицій запропонованих на громадських слуханнях 1 та 8 лютого.

Глава Ильичевской городской организации ПП «УДАР Виталия Кличка» Иван Смиренский стал заместителем председателя заново сформированного общественного совета при исполкоме Ильичевского горсовета.
24 Лютого 2015 +Коментар | подобається

Представник ініціативної групи «Одесі 600 років» та член ради Обеської обласної організації ПП "УДАР Віталія Кличка" Сергій Гуцалюк повідомив, що в ході судового процесу Одеська міська рада визнала постанову Верховної Ради, щодо призначення святкування 600 років з заснування Одеси та чекає програму святкування для її подальшого ухвалення на сесії.
26 Лютого 2015 +Коментар | подобається

22 марта в 4 утра неизвестные с помощью бутылок с зажигательной смесью подожгли общественную приемную Ильичевской городской организации ПП «УДАР Виталия Кличко». В результате поджега вылетели стекла, пострадало само помещение, в частности полностью сгорел туалет.
22 Березеня 2015 +Коментар | подобається

Одеська обласна та міська організації політичної партії “УДАР Віталія Кличка” прийняли участь вшануванні пам'яті героїв-визволителів міста на площі 10 квітня. 71 років тому в ході спецоперації Одеса була визволена військами 3-го Українського фронту від фашистської окупації.
10 Квітеня 2015 +Коментар | подобається