Останні події

Нове життя старого парку

 

Біля 20 саджанців липи та ясена посадили представники Ананьївської районної організації партії «Удар Віталiя Кличка» в парку Комсомольский міста Ананьїва Одеської області 9 квітня 2012 року.

«Це тільки початок великої роботи по впорядкуванню занедбаного міського парку – сказав Олександр Плотянський, заступник голови районної організації партії, ініціатор висадки садженців. - В подальшому ми думаємо привести в порядок клумбу з квітами та загалом дати нове життя старому парку. І це буде одна з чергових доброчинних добрих справ партії Віталія Кличка на благо жителів нашого міста».

Нагадаємо також, що громадські організаціi міста Ананьєва звернулися до місцевого міського голови з проханням розглянути питання перейменування вулиці Куйбишева на вулицю братів Кличко.

Як говориться у зверненні до Ананьївському міському голові Павлу Маковецькому - опитування 100 мешканців міста віком від 14 до 60 років показало, що жодна людина не знає, хто такий Куйбишев, чим він знаменитий і що він зробив для України. Зате не знайшлося жодної людини, яка б не знала про братів Кличко та їх досягнення.

Зараз звернення представників громадських організацій знаходиться на розгляді в Ананьївському міській раді.

Олексій Нікітін


  10 Квітеня 2012 +Коментар | подобається