Останні події

Книги замість інтернету

Більше ніж 100 примірників книг та журналів подарувала Ананьївська районна організація політичної партії «Удар Віталія Кличка» ананьївській центральній районній бібліотеці.

Партійці відгукнулись на заклик місцевих бібліотекарів щодо доброчинної акції «Подаруй бібліотеці книгу» і  2 квітня з метою поповнення фондів бібліотек району -  зібрали книги та журнали та передали їх місцевим бібліотекам.

Серед переданих книг – література класиків, місцевих авторів, езотерична та пригодницькі література, а також комплект плакатів для оформлення бібліотеки та вироб місцевої майстерні з села Жеребкові Ананьївського району Попеску Тетяни.

Як зауважив голова Ананьївської районої організації партії «Удар», член національної Спілки журналістів України Володимир Сєдов:» Людей потрібно відривати від Інтернету і повертати до розумного, доброго вічного – книг».
Завідуюча відділом обслуговування ананьївської районної бібліотеки  Л.І.Ротарь щиро подякувала представників партії «Удар» за благочинну допомогу  та наголосила на тому, що «Удар» поки що єдина партійна організація району, котра відгукнулась на заклик місцевих бібліотекарів та здійснила реальну допомогу.


                                                                                                       Олексій Нікітін

  2 Квітеня 2012 +Коментар | подобається