Останні події

До дня народження Великого Кобзаря

Члени партії «Удар» прийняли участь в роботі Організаційного комітету щодо відзначення 198 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

17 лютого 2011 року відбулось перше засідання організаційного комітету щодо проведення та відзначення в Ананьївському районі 198 річниці від дня народження великого генія українського народу Т.Г.Шевченка.

Організаційний комітет був створений Ананьївською районною державною адміністрацією за  ініціативою голови Ананьївської районної організації «Просвіта» А.В.Чміля та підтримкою Ананьївської районної організації партії «УДАР» Віталія Кличка.

   В засіданні оргкомітету прийняли участь представники районної державної адміністрації, районного відділу освіти, загальноосвітніх шкіл, бібліотек, школи естетичного виховання дітей, представників громадських організацій та політичних партій.

  Голова організаційного комітету начальник відділу культури В. М. Варгоцький звернувся до присутніх з пропозицією разом відпрацювати заходи, котрі будуть проводитись в Ананьївському районі до 198 річниці від дня народження Великого Кобзаря. З  своїми пропозиціями щодо проведення заходів виступили начальник відділу освіти райдержадміністрації М.В.Колойденко, директор НОК «ЗОШ-1-3 ст. гімназія » м. Ананьєва Н.В.Гончарук. В обговорення прийняли участь представники політичних партій Народний рух України та «Удар» Віталія Кличка.

Членами організаційного комітету було прийнято рішення в термін до 24 лютого 2012 року спільно разом з владою, громадськими організаціями та партіями міста скласти програму відзначення цієї знаменної дати та заключне міроприємство провести 9 березня 2012 року в місті Ананьєві.


Районна організація партії «Удар» прийняла рішення взяти участь у відзначенні 198 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка у повному складі.

                                                                                                                         Олексій Нікітін

  20 Лютого 2012 +Коментар | подобається