Останні події

Одеська міська рада чекає програму святкування 600 років Одеси

Представник ініціативної групи «Одесі 600 років» Сергій Гуцалюк повідомив, що в ході судового процесу Одеська міська рада визнала постанову Верховної Ради, щодо призначення святкування 600 років з заснування Одеси та чекає програму святкування для її подальшого ухвалення на сесії.

«В ході судового процесу представники Одеської міської ради нарешті визнали, що будуть виконувати постанову Верховної Ради про святкування 600-річного ювілею міста. Ініціативна група «Одесі 600 років» взяла на себе зобов’язання про складення детальної програми святкування ювілею, для того, щоб суд завершився конкретним планом дій з втілення постанови Верховної Ради», - відзначив, історик, голова Чорноморського гайдамацього з’єднання та член ініціативної групи «Одесі 600 років» Сергій Гуцалюк.

 

«Ми вже публічно розповідали про плани святкування 600-річчя Одеси, але сьогодні це вже буде юридичний документ, який започаткує нову традицію у сучасній історії Одеси та дасть можливість юним одеситам краще пізнати минуле свого міста», - додав  історик.

  26 Лютого 2015 +Коментар | подобається