Останні події

Одеський УДАР вимагає розслідування щодо спроби зриву громадських слухань по Ланжерону та Трасі Здоров'я та проведення повторних тендерів

Активістка Одеського УДАРу Яна Титаренко заявила, щодо необхідності проведення розслідування дій представників ООО “Нерум” по спробам підкупу та маніпулюванням громадянами з метою зриву громадських слухань по Ланжерону та Трасі Здоров'я. Також УДАР вимагає проведення повторних прозорих тендерів на благоустрій Ланжерону та Траси Здоров'я з урахуванням пропозицій запропонованих на громадських слуханнях 1 та 8 лютого.

 

1 та 8 лютого пройшли громадські слухання з приводу благоустрою Траси Здоров'я та узбережжя пляжу Ланжерон. Представники ООО “Нерум”, які представляли забудовника та головного правопорушника щодо виконання рішень Міської ради щодо благоустрою узбережжя біля пляжу Ланжерон, зробили все можливе, щоб зірвати громадські слухання. Вони влаштовували скандали, бійки, звозили людей, вимагаючи від них голосування за “правильні питання” за гонорар, що було задокументовано журналістами та громадськими активістами. Ми вимагаємо провести відповідне розслідування за даними фактами”, - заявила активістка Одеського УДАРу.

 

Крім того, ми вимагаємо від Міської ради зважити всі обставини проведення громадських слухань та провести повторний тендер на виконання благоустрою пляжу Ланжерон та Траси Здоров'я, відсторонивши ООО “Нерум””, - підсумувала Яна Титаренко.

 

В “сотні” тітушок Кисловського також були сепаратисти з Кулікового поля, які одягли українські стрічки та приймали активну участь у просуванні оплачених задач ООО “Нерум”. Як швидко люди перефарбовуються в патріотів, коли справа торкається швидкої наживи”, додала активістка.

  9 Лютого 2015 +Коментар | подобається