Останні події

Активісти УДАРу домоглися від губернатора Одещини створення загальної координаційної ради безпеки регіону

22 січня представники Координаційної Ради громадських організацій Майдану провели з губернатором Ігорем Палицею зустріч стосовно безпеки у Одеській області. Беручи до уваги зростаючий рівень небезпеки та громадське невдоволення роботою правоохоронних органів, було домовлено про створення робочої групи з формування прозорого наглядового громадського органу — загальна координаційна рада безпеки регіону, куди увійдуть представники громадськості, Одеської ОДА та представники правоохоронних органів області.

“Сьогодні ми домовилися з головою облдержадміністрації Ігорем Палицею, що в Одесі буде створена наглядова громадська рада по безпеці регіону, функції та повноваження якого будуть прописані в ході роботи спеціально створеної робочої групи”, - заявив член Координаційної Ради громадських організацій Майдану, заступник голови Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Роман Девятов.

“Це дуже важливий крок для стабілізації ситуації в Одеській області. Загальна координаційна рада безпеки регіону має дати можливість громадськості приймати участь у роботі правоохоронних органів в області, а також оперативно інформувати одеситів та мешканців області про поточну ситуацію

Основна наша вимога — це можливість нормальної, робочої, оперативної взаємодії між органами влади та громадськістю з метою підтримання безпеки та спокою в Одеській області. Ми сподіваємося, що нам вдасться використати позитивний досвід подібної взаємодії у Дніпропетровській області ”, - додав громадський діяч.

На зустрічі Координаційну раду громадських організацій Майдану представляли Роман Девятов,  Костянтин Цховребашвили, Роман Виноградов, Денис Плаксієнко, від Одеської обласної державної адміністрації були присутні голова ООДА Ігор Палиця, начальникуправління взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції ООДА Андрій Котляр, Зоя Казанжи, Руслан Форостяк.

  25 Січня 2015 +Коментар | подобається