Останні події

На довиборах у міськраду одесити підтримають патріотичних жінок

Патріотична та демократична громадськість Одеси, партії та громадські рухи повинні об'єднати зусилля на довиборах до міскради по кількох округах, які пройдуть у березні.

Вибори будуть складні: низька явка, адмінресурс, взаємодія мерії та ОДА, підкуп виборців - перемогти можна лише об'єднавшись і зменшивши кількість нормальних кандидатів до одного на округ. Це не просто, але можливо. Домовимось за критерії відбору кандидатів, принципи фінансування кампанії, об'єднавчу програму, юридичні моменти і вперед. Ці вибори - репетиція перед повним перезавантаженням місцевих рад восени, їх не варто здавати, особливо з огляду на процеси, що тривають у місті.

Одеський УДАР готовий виступити юридичним майданчиком для висунення об'єднаних кандидатів від проукраїнських сил міста. Оскільки вибори у Київському районі Одеси відбудуться 8-го березня, логічно висунути у якості об'єднаного кандидата представницю чарівної статі, так хочеться якогось приємного контрасту на тлі хуліганської лисини мера. В громадському русі Одеси достатньо активних, професійних та патріотичних претенденток на депутатське крісло у міськраді, потрібні люди які не будуть захищати свій бізнес в обмін на схвалення грабунку міста, не невільники на зарплаті у мера, а самостійні особитості.

Сподіваюсь, що осередки партій парламентської коаліції та власне усі адекватні сили підтримають такий підхід. Потрібно збільшити кількість незалежних від Труханова Одеських депутатів. На найближче засідання Координаційної ради Майдану буде внесено таку пропозицію, УДАР підтримає кандидатури погоджені Координаційною радою Майдану .

Громадські рухи, які проявили себе, як реальні захисники інтересів громади: Євромайдан, “Генеральний протест”, “Спасем Одессу вместе”... мають здійснити люстраційну та професійну перевірку узгоджених кандидатів та їх політичних програм, а після обрання — проконтролювати виконання депутатами цих програм, узгоджених з громадою Одеси.

  21 Січня 2015 +Коментар | подобається