Останні події

В Одесі оголосили винагороду за затримання чи інформацію, що допоможе затриманню, підривника волонтерського центру на Гімназійній

Голова Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Андрій Юсов оголосив винагороду у 100 тис гривень за затримання чи інформацію, що допоможе затриманню осіб, причетних до теракту на Гімназійній та інших терактів проти волонтерських організацій в Одесі, що відбулися останнім часом.

Оголошується винагорода у розмірі 100000 гривень за затримання або інформацію, що допоможе затриманню осіб причетних до вибуху в Координаційному Центрі допомоги АТО в Одесі, вул. Гімназійна 3, та низки терактів які відбулись останнім часом у місті”, заявив Андрій Юсов.

Пропоную Одеському міському голові та голові обласної адміністрації підтримати ініціативу громадськості та збільшити фонд винагороди за затримання терористів. Правоохоронні органи та місцева воала демонструють цілковиту безпорадність у боротьбі з терористами в Одесі, досі не розкритий жоден злочин проти журналістів та проукраїнських активістів в місті, не знайдено проросійських злочинців які постійними терактами тримають вклике українське місто в напрузі, громада має брати ініціативу в свої руки ”, - додав активіст.

Акція проходить за підтримки патріотичних підприємців української Одеси 

Інформацію надавати за телефоном: +380675211100

  5 Січня 2015 +Коментар | подобається