Останні події

Теракт на Гімназійній не зупинить роботу волонтерів Координаційного центру допомоги АТО

Представники Координаційної ради Майдану та Координаційного центру допомоги АТО обіцяють, що волонтери продовжать допомагати військовим в зоні АТО незважаючи на сьогоднішній вибух.

За попередньою інформацію людей в приміщенні не було, дай Бог, що б так, лише речі та продукти для бійців АТО”, - комментує ситуацію голова Одеського УДАРу, один з засновників Координаційного центру допомоги АТО Андрій Юсов.

Які б не були наслідки вибуху, гарантую, що Координаційний Центр продовжить свою роботу. Дуже сподіваюсь, що Київ зробить висновки і відреагує на ситуацію в Одесі. Влада не може, або не хоче навести лад у проукраїнському місті, населення якого неодноразово доводило бажання жити у мирній та єдиній Україні “, - заявляє активіст.

 

Як передає з місця подій член Координаційної ради Майдану, заступник голови Одеської обласної організації ПП “УДАР Віталія Кличка” Роман Девятов:вибуховою хвилею були пошкоджені двері волонтерського центру разом з залізними ролетами та вікна. На місці працює слідча група. За попередніми даними людських жертв немає. 

  5 Січня 2015 +Коментар | подобається