Останні події

Одесити розкрили секрет успішної реформи Податкової

Голова Одеського УДАРу Андрій Юсов зібрав думки бізнесу та експертів і звернувся до голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса з пропозиціями щодо реформування фіскальної служби, на своєму блозі на УП.

 «З 2010 року, коли затверджувався штат податкової служби по всій Україні, кількість планових перевірок на місяць впала з 200 до 10-20, а це величезний штат співробітників, який не був скорочений.

 Чому ж Держава Україна дозволяє собі утримувати тисячі зайвих чиновників, які не приносять ніякої користі, а їх утримання обходиться Україні приблизно в мільйони гривень щомісяця, при тому, що вони тільки заважають реальним працівникам виконувати свої прямі обов'язки», - заявляє лідер Одеського УДАРу.

«Дуже яскравий приклад це СДПІ по роботі з ВПП (спеціалізовані інспекції по роботі з великими платниками), яка  в  Одесі має штат 220 чол. і 150 підприємств на обліку (при цьому, наприклад, у Приморській або Малиновської ДПІ м Одеси при меншому штаті на обліку перебуває по кілька тисяч платників). Підприємства насмикані з Херсона, Миколаєва та Одеси. Їм їздити в Одесу чи Миколаїв не зручно. При цьому, якщо повернути ці 150 СПД назад, в райони за місцем реєстрації, то надходження до бюджету нітрохи не знизяться. Начальник районної інспекції видавить з них точно таку ж суму в бюджет, як і начальник СДПІ, просто українцям не треба буде «годувати» 220 зайвих чиновників в Одесі і 2109 по Україні», - додає Андрій Юсов.

«Треба не боятися змін, призначати адекватних фахівців середньої ланки, повірте вони є, і рухатися вперед до недорогої, але ефективної системи, з невеликою кількістю добре мотивованих (і тут я маю на увазі гроші і тільки гроші, ніякого патріотизму - любов придумали росіяни, щоб не платити за секс) ефективних професіоналів», - йдеться у повідомленні.

 

Повний текст звернення можна прочитати у блозі Андрія Юсова на УП: http://blogs.pravda.com.ua/authors/yusov/549c2ec3c2432/

  26 Грудня 2014 +Коментар | подобається