Останні події

Корупційні “схеми” у Одеському порту через нардепів мають стати минулим — Андрій Юсов

Голова Одеської обласної організації політичної партії “УДАР Віталія Кличко” Андрій Юсов вимагає від генеральної прокуратури розібратися з інформацією, щодо корупційних “схем” в Одеському порту, які діють завдяки заступництву народних депутатів України.

«Сьогодні Одеський порт — це не привабливі торговельні ворота України, це застойник старих корупційних “схем” під заступництвом народних депутатів України, зокрема голови депутатської групи “Економічний розвиток” Віталія Хомутинника, якій объєднав у Верховній раді найбільш завзятих корупціонерів», - заявив Андрій Юсов.

«Нещодавно інформаційні агентства розповсюдили результати журналістського розслідування, щодо махінацій ПП "РЕЗОЛЮТ" - код 37169940, яке пов'язують з Хомутинником. Саме це підприємство було фігурантом корупційних скандалів з імпорту грецьких горіхів, які приносять мільйони доларів, завдяки штучної монополії на продаж за кордон. Генеральна прокуратура має ретельно перевірити дії ПП “РЕЗОЛЮТ” та її можливі зв'язки з народним депутатом», - вважає політик.

 

«Вигідне географічне розташування Одеси має приносити вигоду не народним депутатам, а перш за все одеситам та Україні. Одеська партія УДАР зробить все можливе, щоб Одеський порт почав працювати на місто, а не на олігархів!», - підкреслив Андрій Юсов.

  22 Грудня 2014 +Коментар | подобається