Останні події

Одеський УДАР відвіз гуманітарну допомогу в зону АТО

У п’ятницю та суботу 7 та 8 серпня активісти Одеської обласної організації політичної партії УДАР разом з представниками Координаційного центру Майдану відвезли гуманітарну допомогу військовим на блокпости в зону АТО.

«Зараз проходить одна з вирішальних стадій АТО і військові особливо потребують моральної та матеріальної підтримки. Листи від одеситів, продукти, необхідні речі, які ми передали на блокпост «Успенка» та у військову частину «4114» у Слов’янську, грають величезну роль у бойовому настрої наших солдат, тому ми відповідально поставились до нашої подорожі в небезпечні райони Донбасу», - прокоментував один із учасників гуманітарної колони, член ради Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Ігор Іванов.

«Успенка - це блокпост, який охороняє наші кордони під постійними обстрілами з російської території, тому ми вирішили зробити все від нас залежне, щоб гуманітарна допомога дійшла в руки бійцям, а не розчинилася в бюрократичній системі української армії», - додав член ради Одеської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка» Роман Девятов, якому вдалося особисто поспілкуватися з солдатами прикордонного блокпосту Успенка.

«Ми подолали 2 тисячі кілометрів, щоб відвести гуманітарну допомогу від небайдужих одеситів, які хвилюються за долі молодих хлопців, які охороняють нашу країну від російської експансії. Це був довгий шлях, але ми розуміємо справжнє значення та ціну цієї допомоги, яка вимірюється не грошима», - підкреслили в Одеському УДАРі.

 

  

  

  

  13 Серпня 2014 +Коментар | подобається