Останні події

Іллічівський УДАР разом з Червоним хрестом збирають гроші на допомогу військовим з зони АТО

Голова Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» та керівник Іллічівського відділення Червоного хреста закликають чиновників м. Іллічівську долучитися до підтримки української армії в зоні АТО.

«Кожну неділю, п’ять тижнів поспіль, Іллічівська громадськість і громадські об’єднання активно виявляють свою громадянську позицію і проводять акції збору коштів для підтримки українських військових. За цей час вони  назбирали більше ніж 100 тисяч гривень для української армії – на продукти і потрібні речі. Сьогодні ми разом з Червоним хрестом звертаємося до громадськості та чиновників Іллічівську із закликом приєднатися до збору коштів, не бути байдужими до ситуації, що склалася, і приділити максимум зусиль, щоб допомогти військовим, які захищають нашу країну», - заявив   Іван Сміреньский.

    «Ми створюємо єдиний рахунок допомоги для всіх небайдужих громадян міста. Червоний хрест бере на себе відповідальність по закупці ліків, так необхідних для наших військових, а  Іллічівський «УДАР» – прозору фінансову звітність по отриманим коштам. Сьогодні іллічівська міська організація ПП «УДАР» вже перевела 4 тисячі гривень як перший внесок. Кожен може підтримати наших військових, перевівши гроші на розрахунковий рахунок», - додав лідер Іллічівського «УДАРу».

    «Червоний хрест в Іллічівську закликає всіх об’єднатися заради безпеки нашої країни та допомогти українській армій в цей складний час. Ми точно знаємо, які медикаменти необхідні українським військовим та забезпечимо доставку закупленого безпосередньо в зону АТО», - повідомив Володимир Ромайкін, голова Іллічівського відділення Червоного хреста.

    Також, звертаємось до всіх небайдужих, хто має бажання та можливість допомогти українським військовим безпосередньо медикаментами, просимо доставляти їх за адресами пунктів прийому:  

1 травня 3 (Будинок побуту «Радйуга» 401 (Вівторок і Четвер 13:00-16:00) і 411 кабінет.)

Хантадзе 8а (Територіальний центр по обслуговуванню населення)
Карла Маркса 4 (Іллічівська басейна лікарня на водному транспорті)
• Леніна 43а (7 школа, центр розвитку і дошкільної освіти «Софія» з 8:00
до 14:00) 
пров. Шкільний, 5-Б (Іллічівська міська організація ПП «УДАР», Пн-Пт з 10:00 до 16:00)

    Зібрана допомога буде направлена ​​тим, хто її потребує, про що буде складено і опубліковано відповідний звіт.  

    На сьогоднішній день в окремих військових частинах існує гостра необхідність в засобах особистої гігієни: зубна паста, мило, шампунь і т.д.

    Так само не вистачає засобів першої медичної допомоги та багатьох потрібних медикаментів.

    Більш детальну інформацію про всі необхідні медикаменти і засоби можна отримати за телефонами: 097-150-01-91, 063-160-63-73 (Роман).   

    Наш розрахунковий рахунок:

ЄДРПОУ 02940291, ЮЖ ГРУ ПАТ КБ «Приватбанк» отд. № 19, МФО 328704,
р\с 26005060466687.

Отримувач: Одеська обласна організація товариства Червоного Хреста України.

Призначення платежу: допомога військовослужбовцям, мобілізованим в    місті Іллічівську.

Новина на сайті Іллічівської партійної організації

 

  12 Серпня 2014 +Коментар | подобається