Останні події

УДАР створив в Іллічівську Центр допомоги біженцям

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський виступив зі зверненням до городян Іллічівська та бізнесменів міста з закликом проявити солідарність до громадян, які опинилися в центрі проведення АТО та були змушені покинути свої домівки через загрозу життю.

«Сьогодні органи державної влади не здатні в повному обсязі забезпечити біженців з Донецької та Луганської областей, а також Автономної Республіки Крим та гарантувати їм реальний соціальний захист, - заявив Іван Сміренський. Ці люди, перш за все, потребують розселення, матеріальної допомоги, працевлаштування, дитячих садків, шкіл та предметів побуту».

«Ми повинні допомогти їм в цій скрутній ситуації, довівши, що ми всі українці та здатні підтримувати один одного в біді та вміємо бути солідарними та уважними до ближніх. Саме тому партія УДАР ініціювала створення Центру допомоги в Іллічівську, на базі якого ми всі зможемо ефективно підтримати наших співгромадян в цю складну для країни годину», - підкреслює лідер Іллічівського УДАРу.

«Ми просимо всіх небайдужих та бажаючих стати безпосередніми учасниками в долях жителів Донбасу та Луганську звертатися до Центру координації дій по наданню допомоги біженцям, який знаходиться в офісі Іллічівської міської організації ПП «УДАР Віталія Кличка» за адресою: м. Іллічівськ, пер. Шкільний, 5-Б, понеділок-пятниця з 10-ої до 16-ої години, відповідальна особа – Дука Роман (тел.. 097 150 01 91)», - йдеться у повідомлені Іллічівського УДАРу.

На сайті Іллічівського УДАРу

  27 Червня 2014 +Коментар | подобається