Останні події

Пожежі на набережній в Іллічівську

Голова Іллічівської міської організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Іван Сміренський заявляє, що відповідальність за недоліки протипожежної інфраструктури на міській набережній, через які вже вдруге за два місяці сталася пожежа, має взяти Начальник Іллічівського МУ ДСНС України Олексій Кобильніков.

«У п’ятницю 20-го червня згорів ресторан «Афаліна», власність якого не вдалося зберегти, незважаючи на те, що пожежники прибули вже через 15 хвилин. Справа у тому, що на набережній немає пожарних гідрантів і пожежникам довелося тягнути рукава аж до вулиці Паркової, що знаходиться за півкілометра від місця пожежі», - повідомляють в Іллічівському УДАРі.

«За останні два місяці вже вдруге через пожежі потерпають власники ресторанів на міський набережній, - заявляє Іван Сміренський. Тут знаходяться 12 капітальних будівель та більш ніж 50 малих архітектурних форм, які можуть постраждати через недосконалу протипожежну інфраструктуру».

«Я вважаю, що небезпека, яку відчувають бізнесмени та власники торгівельних об’єктів на набережній, є наслідком бездіяльності Іллічівського відділення МНС, що вже 5 років знаходиться під керівництвом депутата Партії Регіонів Олексія Кобильнікова, - заявляє лідер Іллічівського УДАРу.

«Олексій Кобильніков мав би використати свої депутатські повноваження, щоб привернути увагу міської ради до цієї чутливої для міста проблеми. Але схоже за все, депутат не відчуває будь-яких зобов’язань перед своїми виборцями, займаючись виключно власним піаром, замість необхідної Іллічівську суспільної роботи, - впевнений Сміренський.

«Складається враження, що Кобильніков, що входить до депутатської групи «За Іллічівськ» у міській раді, за Іллічівськ тільки на папері», - роблять висновок УДАРівці.

 

На сайті Іллічівського УДАРу.

  23 Червня 2014 +Коментар | подобається