Останні події

Одеса чекає нових призначень

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов в ефірі радіо Ера ФМ прокоментував чутки щодо можливого звільнення голови одеської облдержадміністрації Ігоря Палиці та перші кроки нового мера Одеси Геннадія Труханова.

«Ігор Палиця не виправдав надій багатьох одеситів, виявився чужим для регіону та не став стабілізуючим, обєднуючим чинником, - заявляє Андрій Юсов. Циркулююча інформація про його можливу відставку сприймається позитивно в багатьох середовищах. Мешканці Одещини хотіли б бачити на посаді голови держадміністрації представника регіону. І серед одеситів є величезна кількість фахових спеціалістів та патріотично налаштованих людей, що зараз надзвичайно важливо».

«Крім того, історія Ігоря Палиці, його голосування за мовний закон Ківалова-Колесніченко, підтримка Харківських угод та те, що він досі не здав свій депутатський мандат викликає багато запитань та осуд громадськості», - додає політик.

Андрій Юсов також прокоментував перші кроки нового мера міста: «Прихід Труханова багатьма сприймається, як контрреволюція. Якщо столиця демонструє боротьбу з корупцією, оновлення влади і нові підходи, то в Одесі, не без підтримки адміністративного ресурсу та фальсифікацій, до влади повернулися ті люди, які керували містом весь цей час. Труханов є представником колишнього режиму, власне з Партії Регіонів він так і не вийшов. Це стало розчаруванням для тисяч одеситів, які підтримували Майдан та очікували нових змін».

«У перші дні роботи нового мера були оприлюднені нові корупційні тарифи. В Одесі багато малих та середніх підприємців, такі як власники МАФів, кава-машин та орендатори пляжів, до яких нещодавно донесли нові готівкові тарифи. Також багато громадського осуду викликало призначення пані Цвірінько на посаду заступника міського голови з гуманітарної політики. Саме вона є головним русифікатором міста, її називали «Табачною спідницею» через те, що саме при ній в Одесі залишилася тільки одна українська гімназія, саме вона вилучала з шкільних бібліотек літературу пов’язану з голодомором та Українською Повстанською Армією. І ми можемо собі чітко уявити, яка тепер буде гуманітарна політика в Одесі», - додає лідер Одеського УДАРу. 

«Сьогодні Одеса – це місто контрреволюції, але це не означає, що одесити здалися. Майдан перейшов у нову форму, окрім державницьких акцій, це ще й акції громадського контролю, акції боротьби з корупцією. Сьогодні тисячі одеситів зайняті цими проблемами. Отже потенціал громадських рухів в місті дуже високий та здавати Одесу ніхто не збирається».

  19 Червня 2014 +Коментар | подобається