Останні події

УДАР вимагає покарати винних у нападі на одеситів під консульством РФ

Голова Одеської обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Юсов заявив, що «УДАР» в Одесі буде домагатися прозорого розслідування, щодо нападу на громадських активістів під Генеральним консульством РФ в Одесі. Про це йдеться в заяві обласного осередку партії.

«Використання приватних охоронних організацій для контролю за громадською безпекою під час масових заходів є неприйнятним», - заявив Андрій Юсов. «Події, що відбулися 16-го червня під Генеральним консульством РФ в Одесі, викликають багато питань та мають бути ретельно вивчені, беручі до уваги свідчення громадян, подані особисто начальнику ГУМВС України в Одеській області Івану Катеринчуку», - заявляють в Одеському УДАРі.

«Партія УДАР звертається до голови обладміністрації Ігоря Палиці та до начальника ГУМВС України в Одеській області Івана Катеринчука з вимогою проконтролювати хід розслідування та покарати винних у використанні спеціальних засобів проти мирних демонстрантів. Крім того, беручи до уваги, що приватні охороні агентства не підпорядковані офіційним органам правопорядку, їх використання під час масових заходів має бути заборонене. Перебирання функцій міліції такими структурами може призводити до провокацій з боку осіб, які спонсорують таку охорону, як це наглядно продемонстрували події 16-го червня. Ми сподіваємось, що ця справа не повторить долю усіх попередніх порушень прав громадських активістів в Одесі, винуватці яких досі не покарані»

Як відомо, 16-го червня активісти одеського Євромайдану організували акцію під Російським консульством в Одесі. Метою акції був мирний протест проти російської військової агресії, одесити планували покладання вінків у пам’ять загиблим на Сході країни героям України та передачу відкритого листа Генеральному консулу Російської Федерації  в Одесі Юрію Антонову. Під час проведення акції, городяни були атаковані невідомим охоронним підрозділом,  що призвело до травмування одного з учасників акції.

  17 Червня 2014 +Коментар | подобається