Останні події

Влада продовжує нищити Куяльницький лиман

Не дивлячись на запевнення перших посадових осіб області, санітарна водоохоронна зона Куяльницького лиману знищується завдяки забаганкам деяких депутатів Красносільської сільради.

Активіст УДАРу Сергій Гуцалюк розповів: « У суботу 28 вересня до мене зателефонував депутат Красносільської сільради Юрій Олександрович Куклін та попросив допомоги. Підрядна організація, яка розбирає колишній дім престарілих на вул.Заболотного у м. Одеса ( там планується будівництво торгівельно-розважального комплексу) замість того , щоб вивозити будівельне сміття у встановленні місця, за проханням представників Красносільської сільради, та депутата Арбузової , самочинно направили техніку, та встигли відсипати частину будівельного сміття на лівий берег Корсунської балки та ставу, який входить до санітарної охоронної зони Куяльницького лиману. Все це зроблено для самочинного будівництва дороги зацікавленими особами, яким замало одного під'їзду з вулиці Набережної с. Корсунці (2 хутір). Обурені мешканці Корсунців разом з Кукліним та нашими активістами, перекрили виїзд для важкої техніки з території колишнього будинку престарілих. А також виступили з вимогою прибрати всі ті біля 60 машин будівельного сміття. Сьогодні зранку підрядна організація, визнавши свою "помилку", хотіла почати вивозити все будівельне сміття, але представники Красносільської сільради цьому перешкоджають».

З огляду на ці події виникають запитання до влади.

Ви спочатку проводите суботники та піаритись на біді, а потім ваші підлеглі тишком-нишком роблять свою темну справу, переслідуючи меркантильні інтереси, та плюючи на ваші ж запевнення. А ви ображаєтесь на справедливу критику з боку опозиції та громадськості.

 

Складається враження: або голова Одеської обласної адміністрації є абсолютно некомпетентним, та не контролює ситуацію що відбувається в дорученому йому Президентом Україні регіоні, або всі ці порушення відбуваються з його відома?

  30 Вересня 2013 +Коментар | подобається