Останні події

У Одесі чиновники агітують за Митний Союз

Деякий час назад в одеських ЗМІ(а саме http://treebuna.info/glavnye-novosti/izvestnye-odessity-o-vybore-ukrainy-aleksej-kosmin.html) резонансною новиною прозвучала заява керівника регіонального відділення Фонду держмайна України в Одеській області, депутата і секретаря фракції Партії регіонів Одеської міськради Олексія Косьміна. У своїй заяві він люто виступає проти підписання угоди України з ЄС: "Я вважаю, що нам економічно ближче Митний Союз - тому що ніхто в Європі не їздитиме на наших "запорожцях". Стараннями Європейського союзу для нас закриються усі ринки в Росії і інших сусідніх країнах, з якими зараз налагоджені зв'язки і куди йдуть товари українських виробників.

 

Високопоставлений чиновник не лише пропагує вступ України в Митний Союз, але і фактично агітує за нього, тим самим не виконуючи вказівок Президента з приводу підписання Україною угоди за асоціацією з ЄС.

 

 

Лідер обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Андрій Юсов так прокоментував цю заяву Косьміна : «Нам, звичайно, відомо, наскільки проросійськи налагоджений пан Косьмін - затятий прибічник червоних прапорів, вигадник "боротьби з фашистами", депутат і секретар фракції ПР в міськраді. Але агітувати за Митний Союз врозріз з політикою держави - це верх нахабства і безкарності. Людина, яка працює чиновником і займає такий високий пост, апріорі повинна підтримувати політику держави, а не заявляти пресі про свої особисті погляди, якими б вони не були. Так в Одесі зламалася горезвісна "вертикаль влади". Україна йде в Європу, не треба вставляти палиці в колеса на цьому шляху».

  23 Вересня 2013 +Коментар | подобається