Останні події

Матвійчук нервує через те, що повинен відзвітувати по Маркову

19 вересня перед будівлею ОГА на проспекті Шевченка, 4, активісти політичної партії "УДАР Віталія Кличка" і громадського руху "SOS-Куяльник" провели брифінг на тему: "Про причини істерики Едуарда Матвійчука".

Громадські діячі передали "губернаторові" книгу "Діловий етикет для "чайників", а також заявили, що незабаром подадуть до суду за зневагу особи і гідності активістів громадського руху "SOS-Куяльник". Заступник голови обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Ігор Іванов зачитав цитату з цієї книги, адресуючи її "губернаторові": "Хороші манери чого-небудь та коштують. Більш того, вони компенсують присутність багатьох інших недоліків".

Нагадуємо, що 18 вересня голова Одеської обласної адміністрації Едуард Матвійчук вийшов до громадських діячів, що виступали перед ОГА – вони розігрували перфоманс про порятунок Куяльника. Матвійчук, не стримуючи свого невдоволення акцією, покликав усіх до себе в кабінет "для розмови". Але діалогу не вийшло.

Дратуючись, Едуард Матвійчук виставив громадських діячів за поріг - один за іншим. "Губернатор" назвав одного з активістів "наркоманом", тим самим образивши особу і гідність того, що виступав. Потім він, виправдовуючись, на високих тонах пояснив присутнім, що землі навколо Куяльнику, мовляв, не продані і у присутності журналістів пообіцяв, що на найближчій сесії облради буде розглянуто питання про передачу землі назад в держвласність.

Роздратування чиновника зрозуміле - тема хвороблива для влади, Куяльник нестримно пересихає, гроші на його порятунок Кабмін навряд чи виділить, доводиться «годувати» одеситів порожніми обіцянками. Крім того, з Верховної Ради вилетів ставленик "губернатора" Матвійчука - одіозний нардеп Ігор Марков. Про це заявив Ігор Іванов : «Нам відомо, чому так нервує пан Матвійчук: йому належить відзвітувати за свій невдалий проект - просування "сміттєвого короля Одеси" в Раду. Тому він учора так кричав на громадських діячів, обзивався, виганяв з кабінету.

«Губернатор» показав усій Україні свою неспроможність - Куяльник висихає, його «рятують» тільки на словах, половина області затоплена в результаті останніх дощів, і усі ЗМІ кричать про безгосподарність обласної влади, а крім того, Марков провалив надії Матвійчука».

 

 

  20 Вересня 2013 +Коментар | подобається