Останні події

В Одесі на захист скверу було перекрито дорогу

Під егідою "Генерального протесту" 7 вересня одесити, обурені забудовою парків і скверів, вишли на попереджувальну акцію до кінотеатру "Вимпел" що на Адміральському проспекті. Річ у тому, що на місці кінотеатру передбачається збудувати  торгово-розважальний центр, ґрунтовно вирубавши дерева на цій території.

18 вересня повинна відбутися сесія міської ради, і одесити - активні громадяни, а також представники політичних партій "УДАР Віталія Кличка", "Батьківщина", "Союз анархістів України" і інші, - наполягають на тому, щоб на цій сесії було прийнято рішення, що забороняє будівництво торгово-розважального центру на території  скверу.

Одесити перекрили проїжджу частину на Адміральському проспекті - люди ходили по пішохідному переходу і скандували: "Ганьба! Не дамо забудувати парки і сквери».

Активісти назвали сьогоднішній захід попереджувальним - ніхто нічого не ламав, не будував барикади, і не здійснював радикальних дій.

 

Член політради політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергій Гуцалюк розповів журналістам, що громадські діячі доки утримуються діяти рішуче, розраховуючи на розсудливість депутатів : "Ми не Костусєв, який бігає з кувалдою заради піару. Влада, звичайно, злякалася сьогоднішнього мітингу, як Ви можете побачити - у кінотеатру зняли залишки металевої огорожі, щоб ніхто, не дай Бог, не почав будувати барикади. І навіть прибрали сміття. Але попереджаємо - якщо депутати міськради не прислухаються до думки одеситів, ми перекриємо дороги надовго».

  9 Вересня 2013 +Коментар | подобається