Останні події

В день міста в Одесі був знятий прапор Партії регіонів

На День міста 2 вересня на одному з флагштоків біля входу в парк Перемоги на площі 10 квітня був виявлений прапор Партії регіонів. Він знаходився поряд з іншими прапорами - міста-героя Одеси, Одеської області і України. Те, що прапор правлячої партії знаходився не на закритих партзборах, а так посеред вулиці - та ще у святковий для Одеси день - обурило одеситів.

Розміщення політичної символіки недоречне в громадському місці порушує статті 152 («Порушення правил благоустрою територій міст і інших населених пунктів») та 186 («Самоправство») "Кодексу адміністративних правопорушень", а також може бути розцінено як хуліганство по статті 296 Кримінального Кодексу України.

Перш ніж зняти символіку ПР, активісти УДАРу викликали міліцію. Наряд з Шевченківського РВВС прибув майже вчасно - через півгодини після виклику. Міліціонери не стали заперечувати неправомірності розміщеного блакитного прапора. Після недовгих переговорів вони погодилися з тим, що на День народження Одеси блакитний прапор не доречний в громадському місці, і його необхідно видалити з флагштока. Що активісти УДАРу зробили негайно, підняв на місце знятого прапор Одеси.

"Ми обурені тим, що правляча партія розвішує свою символіку скрізь - де треба і де не треба, - прокоментував зміну прапора член політради обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Романа Дев'ятов. - Одесити повинні самі вирішувати - які прапори їм потрібні. Блакитна символіка в день міста - це свинство в квадраті. Одеса завжди була, є і буде вільним і волелюбним містом".

Після заміни прапора, активісти УДАРу написали заяву у відділення міліції і передали прапор ПР безпосередньо в Шевченківське відділення міліції.

Одеса - не вотчина правлячої партії, і ніхто не змусить її танцювати під свою дудку.

  3 Вересня 2013 +Коментар | подобається