Останні події

Громадські діячі продовжують рейди по Куяльнику

5 серпня відбувся черговий рейд по берегах Куяльницького лиману. Активісти партії "УДАР Віталія Кличка", а також представники різних громадських організацій зібралися разом для патрулювання берегів лікувального лиману. Активісти роздавали листівки «SOS- Куяльник», в яких міститься заклик прибирати за собою сміття на лимані і дотримуватися чистоти. Цього разу в рейді брав участь навіть громадянин африканської Республіки Кот-Д’Івуар.

Відпочиваючі люди брали листівки, читали їх і підтримували громадських діячів.

«На лимані мають бути не лише сміттєві урни і організовано цивілізоване вивезення сміття, але непогано б було провести прісну воду і влаштувати душові», - попросила мешканка Вінниці Галина, яка приїжджає на лиман вже не перший рік. Усі відпочивальники і місцеві жителі просили громадських діячів посприяти тому, щоб влада швидше взялася за наповнення лиману водою.

«Ми розуміємо, що зараз "вгорі" вирішують, скільки вони можуть "заробити" на оновленні  лиману, вже давно ніхто не вірить в чесність і порядність влади. Але лиман треба рятувати терміново, тільки липневі дощі цього року не дозволили йому висохнути остаточно», - заявили місцеві жителі.

 

Ударовці продовжуватимуть рейди по лиману і надалі будуть контролювати дії влади. Суботники, які зараз проводяться за допомогою місцевих райадміністрацій, - це не панацея для порятунку лиману.

  6 Серпня 2013 +Коментар | подобається