Останні події

УДАР проти ліквідації Центру Різника

Юристи обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  подали адміністративний позов проти Одеської міськради до Приморського суду міста Одеси. Нагадаємо, що 18 червня на сесії Одеської міськради було прийнято рішення про ліквідацію міської дитячої лікарні №1 імені академіка Б.Я. Різника і її злитті з міською дитячою лікарнею №2. Таким чином, дитячий консультативно-діагностичний центр імені Різника повинен увійти до складу багатопрофільної міської дитячої лікарні, а відділення реанімації новонароджених згідно з прийнятим рішенням буде вимушене переїхати з парку Шевченко в корпус ДГБ №2 на Дачі Ковалевського.

Одеський УДАР заявляє, що це "переформатування дитячого центру" порушує Конституцію України, в статті 6 якої сказано, що "держава гарантує дитині право на охорону здоров'я".

Партія УДАР виступає проти подібного "об'єднання" дитячих медичних установ, яке означає, передусім, збільшення смертності серед немовлят, а також розбазарювання міського бюджету, скорочення робочих місць для медиків.

 

«Ліквідація одного з небагатьох центрів по наданню першої допомоги немовлятам явно ніяк не сприяє «покращенню» послуг в медичній сфері і зниженню дитячої смертності, - заявив глава одеського УДАРу Андрій Юсов. - Ми вимагаємо суд визнати протиправним і відмінити рішення міськради від 18 червня про ліквідацію центру Різника - як рішення, спрямоване проти усіх одеських дітей».

  6 Серпня 2013 +Коментар | подобається