Останні події

Одесити, жителі Західної України та росіяни об'єдналися, щоб прибрати лиман

26 липня активісти партії "УДАР Віталія Кличка", а так само представники громадськості і місцеві жителі влаштували прибирання берегів висихаючого Куяльницького лиману. Всього зібралося 25 чоловік. На суботник вийшли не лише громадяни України, але гості, що приїхали на літо відпочивати в Одеську область, - цього разу лиман прибирали і росіяни, і жителі Західної України. Люди спеціально почали прибирання сміття раніше - в 9 ранку, щоб встигнути прибрати до полудня значну частину території берега лиману - від Красносілки до Корсунців, що складає близько 2,5 км берега лиману.

Громадські активісти-діячі разом з дітьми збирали сміття в мішки, які вантажили у свій автотранспорт, - прямо в машини і на причепи. Після того, як сміття було прибране, член політради обласної організації політичної партії "Удар Віталія Кличка" Сергій Гуцалюк звернувся з проханням до районної влади, щоб ті допомогли вивезти зібране, оскільки в цей час в районі Дикого пляжу у Об'їзної дороги також був суботник.

Сергій Гуцалюк заявив: "Заради загальної справи - такої, як порятунок лиману, ми готові співпрацювати з владою. Вже зараз видно, що лиману не висохнути остаточно допомагають тільки нещодавно минулі дощі. Ми виступаємо із закликом до влади - забезпечити регулярне вивезення сміття з берегів лиману, а також поставити урни і сміттєві баки в рекреаційній зоні".

 

"Суботники - це дуже добре, але сміття тут багато, і краще його збирати і вивозити регулярно, а не ось так - наскоками. Окрім цього, в компетенції влади - змусити СТО на Куяльнику біля Об'їзної дороги прибирати за собою автосміття. Ми також закликаємо владу звернути увагу на скупчення екологічно небезпечних підприємств в районі лиману", - підсумував Сергій Гуцалюк.

  27 Липня 2013 +Коментар | подобається