Останні події

УДАР вимагає поставити на берегах Куяльнику сміттєві баки і урни

24 липня активісти партії "УДАР Віталія Кличка" вчинили рейд по берегах Куяльницького лиману, щоб визначити місця розташування сміття, яке збирається прибирати влада Комінтернівського району в п'ятницю 26 липня. Дата позначена, але доки не вказано місце збору сміття і час. УДАР почне прибирання у села Корсунці рано вранці 26 липня!

За результатами рейду можна зробити наступні висновки:

1.         Гори сміття сконцентровані, в основному, в районі Дикого пляжу біля Об'їзної дороги при виїзді на селище Котовського, за санаторіями і біля населених пунктів Корсунці, Красносілка, Іллінка, Ковалівка.

2.         Сміття декількох видів - побутове і будівельне. Будівельне сміття часто викидають по балках, і під час сильних злив його частково вимиває на береги лиману. У одній з балок наштовхнулися на страшну картину: з Північного кладовища хтось вивіз декілька вантажівок з розбитими надгробками (на деяких навіть були фото і інформація про покійників). Дуже багато покришок і пластикових деталей автомобілів, їх викидають численні СТО, розташовані в курортній зоні біля лиману. Багато сміття, залишеного відпочивальниками безпосередньо прямо у лиману, - пластикові пляшки, пакети.

3.         Ми стали роздавати відпочивальникам і жителям листівки з інформацією про стан Куяльнику та способи його порятунку. У листівках розміщено прохання не смітити і прибирати сміття. Роздачу листівок люди сприймають позитивно і готові підключатися до дієвих акцій по порятунку лиману. В п'ятницю 26 липня на суботник зберуться не лише чиновники і представники Удару, але і місцеві жителі.

4.         Ми виступаємо із закликом до влади - забезпечити вивезення сміття з берегів лиману, а також поставити урни і сміттєві баки в рекреаційній зоні. Ми також пропонуємо замість білбордів про "Народный бюджет" розміщувати соціальну рекламу з наступними закликами: "Відпочив на Куяльнику - прибери за собою сміття" і "Якщо ти забув прибрати за собою сміття - не забувай хрюкнути"

 

5.         Окрім цього, в компетенції влади - змусити СТО на Куяльнику прибирати за собою автосміття. Ми закликаємо владу області звернути увагу на скупчення екологічно небезпечних підприємств в районі лиману.

  24 Липня 2013 +Коментар | подобається