Останні події

Костусєву подарували Конституцію

27 червня молодіжне крило обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" провели на Думській площі акцію, приурочену до дня Конституції України, під назвою "Дурням закон не писаний".

Згідно закону "Про місцеве самоврядування" міської голова повинен не просто дотримуватися Консттуцию країни, в якій живе, а повинен забезпечувати "здійснення в межах, наданих законом повноважень органів виконавчої влади на відповідній території, дотримання Конституції і законів України, виконання актів Президента України і відповідних органів виконавчої влади"(п.1, гл. 3, розділ 2).

Але "мер Одеси" настільки забрехався, що йому Закони - не закони. Цей колишній викладач наукового комунізму не дотримується ні рішення суду, ні Конституції, ні законів людського гуртожитку. Про це говорили ті, що виступали на площі. Лідер молодіжного крила Віталій Свічинський помітив, що "хоч би напередодні державного свята Костусев згадає, що в цій країні є закони, по яких треба жити".

"Якщо ми хочемо жити в Європейському союзі, Костусєву і його чиновникам треба як слід вивчити Конституцію. Думаю, вона його багато в чому здивує", - підсумував Віталій Свічинський.

Після закінчення мітингу ударовцы передали Костусеву цілий список його порушень Основного закону, а також Конституцію України.

  28 Червня 2013 +Коментар | подобається