Останні події

Рішення по ліквідації Центру Різника буде оскаржено

Рішення по ліквідації Центру Різника буде оскаржено в суді.

Юристи обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" готують документи для судового розгляду. 18 червня на сесії Одеської міськради було прийнято рішення про ліквідацію міської дитячої лікарні №1 імені академіка Б.Я. Різника і її злитті з міською дитячою лікарнею №2. Таким чином, дитячий консультативно-діагностичний центр імені Різника повинен увійти до складу багатопрофільної міської дитячої лікарні, а відділення реанімації новонароджених згідно з прийнятим рішенням буде вимушене переїхати з парку Шевченко в корпуси ДГБ №2 на Дачі Ковалевського.

Це "переформатування" не відповідає інтересам одеситів.

Партія УДАР виступає проти подібного "об'єднання" дитячих медичних установ, яке означає розбазарювання міського бюджету, скорочення робочих місць медиків, а також незручність в діагностиці і лікуванні одеських дітей. Рішення міськради буде опротестовано обласною організацією політичної партії "УДАР Віталія Кличка" в судовому порядку.

 

"Точка в історії Дитячого центру Різника не поставлена, - заявив глава одеського УДАРу Андрій Юсов. - Якщо депутатам міськради не вистачило розуму або совісті не займатися подібною махінацією, значить, ми будемо вимушені вирішувати це питання в правовому полі. Наші юристи вже працюють - готують позов про оскарження цього рішення міськради. Ми упевнені, що виграємо судовий розгляд".

  21 Червня 2013 +Коментар | подобається