Останні події

Костусев втік від розлючених одеситів

Сьогодні на Думській площі відбулася "генеральна репетиція Генерального протесту" - мітинг проти прийняття Генплану Одеси. У пам'ятника Пушкіну виступили десятки небайдужих одеситів - проти забудови схилів, парків і скверів, а також територій приватного сектора. Зібралося біля півтисячі людина. Напередодні Костусев зняв питання про прийняття "містобудівної конституції" Одеси з повістки сесії міськради.

Глава обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Андрія Юсов у своєму виступі перед одеситами заявив, що "це тільки почало боротьби за майбутнє Одеси". Він підкреслив, що "загальна проблема змогла об'єднати жителів Одеси незважаючи на різні політичні погляди".

"Те, що зараз питання про прийняття Генплану зняте з сесії - це маленька перемога усіх одеситів. Усім нам зараз потрібно бути зібраними і жорстко контролювати владу - тому обов'язково усім небайдужим людям брати участь в усіх засіданнях погоджувального радого з Генплану", - відмітив Андрій Юсов.

 

Вже коли почалася сесія, Костусев з групою охоронців так само вишли до пам'ятника Пушкіну, де спробував виправдатися за безглуздий і грабіжницький Генплан, але учасники мітингу обсвистали "народного мера" і прогнали з криками: "Ганьба". Діалогу "Рішельє -2" з одеситами не вийшло. Це означає одно: влада "народногосподарського мера" - це просто умовність, йому не допоможуть ні міліція, ні потрійна охорона, якщо раптом Костусев ризикне піти проти волі громадян Одеси.

  18 Червня 2013 +Коментар | подобається