Останні події

Одесити продовжують боротьбу

Акція протесту проти прийняття нової "містобудівної конституції" Одеси "Генеральний протест", запланована на 14 червня в 12.00 на 5-ій станції Великого Фонтану в сквері Героїв-льотчиків обласною організацією політичної партії "УДАР Віталія Кличка" несподівано стала святкуванням тактичної перемоги над міською владою. 13 червня міський голова Олексій Костусєв заявив на прес-конференції про те, що Генплан буде відправлений на доопрацювання. Під тиском громадськості, деяких представників депутатського корпусу і політичних сил нинішня міська влада почала здавати свої позиції.

Мітинг все-таки відбувся. Більше за півсотню активістів, представите6лей ЗМІ і громадськості, лідери політичних сил зібралися привітати усіх одеситів з отриманою перемогою і призвати до подальшої боротьби. Голова обласної Одеської організації "УДАР Віталія Кличка" Андрія Юсов у своєму поздоровлення помітив: "Що це маленька, але значна перемога, яка не повинна стати фінальною точкою або приводом для послаблення тиску на міську владу. Цей успіх повинен послужити початком важкої і довгої боротьби з існуючим режимом в нашому місті". Юсов точно помітив, що довіряти обіцянкам влади не безпечно, частенько їх справи абсолютно розходяться з їх обіцянками. Зі свого боку він пообіцяв підтримку в особі політичної партії "УДАР Віталія Кличка".

 

Представник комітету виборців Анатолій Бойко у своєму виступі помітив, що це не політична перемога, а перемога громадськості міста і одеситів і призвав жителів міста вийти у вівторок 18 червня під стіни будівлі міської ради і особисто проконтролювати виконання заяви Костусєва. Також на мітингу були присутніми представник партії "Демократичний Альянс" Олексій Чорний, відомий журналіст Леонід Штекель і інші представники громадського руху "Генеральний протест". У кінці мітингу була відкупорена пляшка шампанського, як символ отриманої перемоги одеситів. Девізом акції стало гасло: "Боротьба триває".

  17 Червня 2013 +Коментар | подобається