Останні події

Генеральний протест проти Генплану Одеси

7 червня активісти обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" прийняли участь в ліквідації Генплану Одеси в тій версії, яку влада хоче прийняти на сесії міськради 18 червня 2013 року.

Ще 4 червня за підтримки громадських організацій Одеси відбулися громадські слухання по обговоренню Генплану. За новою версією "містобудівної конституції" Одеса втрачає практично усі значимі зелені зони - забудовуються прибережні схили, парк Шевченко, Лузановський гідропарк, залишаються урізаними інші парки і сквери міста.

4 червня одесити прийняли практично одноголосне рішення - зняти з порядку денного питання генерального плану сесії 18 червня, оприлюднити усі документи "містобудівної конституції", як того вимагає закон, і продовжити процедуру громадських слухань. Резолюція була передана в мерію 6 червня. Але міська влада робить вигляд, що нічого не відбувається, і ніяк не відреагували на вимоги громадськості.

"Ми разом з усіма одеситами домагатимемося перегляду Генплану, - заявив член політради обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергія Гуцалюк. - Ми не повинні допустити, щоб 18 червня був прийнятий план, по якому планомірно знищиться все те, що ми звикли називати Одесою. Ми втратимо не лише парки, сквери і автентичний історичний центр. Ми втратимо майбутнє наших дітей - жити в чистому і зеленому місті».

На очах журналістів і представників міськради протестуючі порвали Генплан Одеси в тій версії, в якій її збираються прийняти і запросили усіх одеситів, хто небайдужий до майбутнього Одеси, прийти у вівторок 18 червня в 8.00 під будівлю мерії і виступити проти прийняття цієї "містобудівної конституції".

Окрім цього, сьогодні активісти УДАРу встановили в Горсаду табличку біля так званого "сонечка": "Зупинися, перехожий! Тут "професійно" закопана частина бюджету м. Одеси". Ця акція зроблена для того, щоб звернути увагу одеситів - керівництво міста замість того, щоб займатися насущними проблемами, викидає гроші на популізм і власний піар".

 

"Ця табличка - такий нехитрий спосіб боротися з розбазарюванням грошей одеситів, - говорить Сергій Гуцалюк. - Або ми усі навчимося тримати під контролем владу і те, куди йдуть гроші платників податків, або продовжуватимемо жити в розрусі", - підсумував активіст партії "УДАР Віталія Кличка".

  7 Червня 2013 +Коментар | подобається