Останні події

Костусєв і 88 депутатів мають вибачитися перед одеситами

 У рішенні суду зазначено, що міський голова Одеси Олексій Костусєв, а також 88 депутатів міськради,повинні вибачитися перед жителями Одеси за розпорядження під претензійною назвою «Фашизм не пройде», прийняте 21 грудня на сесії міськради, коли сотні одеситів хотіли донести до міської влади свої вимоги. Тоді, 21 грудня, при «штурмі мерії» Костусєв сфальсифікував документ під назвою «Звернення міського голови до громадян Одеси», в якому назвав людей, що зібралися перед будівлею мерії, «недобитими спадкоємцями фашизму» і «фашиствующими молодчиками». Серед таких виявилися не тільки представники опозиційних політичних сил, а й підприємці ринків Одеси, ошукані інвестори довгобудів, захисники дитячої вітрильної школи в Отраді, активісти громадської організації «За всю Одесу», а також прості одесити, що опинилися в той морозний день на Думській площі.

Розпорядження міського голови до цих пір знаходиться на офіційному сайті міста Одеси за посиланням http://www.odessa.ua/ru/news/46322/

Обласна організація політичної партії «УДАР Віталія Кличка» подала до суду на Костусєва з тим, щоб він вибачився перед одеситами за образу.

Спочатку Приморський суд відмовив у розгляді справи, УДАР подав апеляцію, яку виграв. 19 березня відбулося повторне завдання Приморського районного суду, на якому суддя Оксана Суворова перенесла засідання суду на 24 квітня з тим, щоб на наступний суд з’явилися всі 88 депутатів міськради, щоб вони разом з мером міста вибачилися перед жителями Одеси. 24 квітня представник Костусєва втекла з будинку суду, залишивши вимога надати суду відеоматеріали про мітинги перед мерією 21 грудня, де було зрозуміло, що крім опозиційних партій в той день на Думській площі були прості одесити, яких Костусєв назвав «фашистами».

Юристи обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» з’ясували, що за «Звернення міського голови до громадян Одеси» 88 депутатів міськради голосували пакетом, але в будь-якому випадку представник мерії в суді Наталія Самодурова зажадала їх явки на суд 22 травня, але сама на суд не з’явилася. УДАР зажадав розглянути справу без представників мерії, які явно ігнорують суд. Суд виніс рішення: Олексію Костусєву і 88 депутатам публічно попросити вибачення перед одеситами через муніципальну газету «Одеський вісник».

 

 

  29 Травня 2013 +Коментар | подобається