Останні події

ПР знов ділить громадян України

У обласну організацію політичної партії "УДАР Віталія Кличка" поступив документ під назвою «Методические рекомендации по организации подготовки и проведению антифашистских митингов». Ця інструкція спрямована в усі осередки ПР та райадміністрації Одеської області і дає вказівки про проведення контр-мітингів опозиції "Повстань, Україно" в Києві.

З неї зрозуміло, як ПР збирається зіграти цього разу: підхопивши ідею про те, що опозиція - запеклі "фашисти", правляча партія вирішила пійти ва-банк, розділивши населення України на людей трьох сортів. Саме так можна трактувати карту України, надруковану в інструкції - найбільше "фашистів" живе в Західній Україні, а менше всього - в Південній. Окрім цього, інструкція пістрявить жахливими гаслами, які були б доречні 70 років тому, а ніяк не зараз. Багато з них відверто безглузді, наприклад, такі як: "Мир! Труд! Май! Фашизм на порог не пускай"

Член політради обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" так прокоментував появу цього документу : "Усіх регіоналів дуже скоро чекає закономірний безславний кінець - такий висновок можна зробити після ознайомлення з цією інструкцією. Провали в економіці, зовнішній політиці і соціальній сфері Партія регіонів гарячково намагається "замазати" липовою боротьбою з фашизмом. Українцям хочуть знову запудрити мозки черговою боротьбою з вітряними млинами, відволікаючи від насущних проблем".

"Вони думають, що населення України - бидло і дурні, раз здатні повірити в таке. Адже ці методичні рекомендації підготовлені в кращих традиціях геббельсівської пропаганди : "Чим жахливіше брехня, тим в неї легше повірять". Партія регіонів до такої міри не довіряє своїм партійцям, що скоро видаватиме інструкції по пересуванню по місту і спілкуванню з населенням України", - підсумував Сергій Гуцалюк.

Одеська обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" звертатиметься в прокуратуру і СБУ за фактом поширення інформації, сприяючої розпалюванню національного і цивільного розбрату і масового використання адмінресурсу в цій акції.

  16 Травня 2013 +Коментар | подобається