Останні події

Влада VS Одеська громада

 

29 квітня в прес-центрі "Паритет" активісти політичної партії "УДАР Віталія Кличка" спільно з фондом Сергія Бондарчука "Нові традиції" провели круглий стіл на тему "Одеський протест. Чи можливий діалог влади і суспільства", на який були запрошені громадські діячі, правозахисники, а також представники влади - начальник департаменту внутрішньої політики міськради Ірина П'янкова і заступник начальника управління комунікацій з громадськістю Одеської облдержадміністрації Алла Орлова. Показово, що представники влади заздалегідь погодилися брати участь в круглому столі, але на сам захід не прийшли.

Діалогу влади і суспільства, як завжди, не вийшло. Зате вийшов діалог з журналістами. Майже за дві години обговорення проблеми стосунків влади і суспільства в Одесі останнім часом, а також проблему тиску влади на цивільних активістів, що захищають права одеситів. З цього питання відкрито висловилася активіст цивільного руху "За усю Одесу" Неоніла Ткаченко, заявивши, що "ми готові витягнути за ноги усіх великих чиновників зі своїх кабінетів, щоб вони відповідали за те, що твориться в Одесі".

Учасники круглого столу дійшли висновку, що нинішня влада в Одесі і області в основному займається імітацією діалогу, і представники влади утримуються на своїх місцях тільки з однієї причини, що одесити доки роз'єднані і протест носить розрізнений характер.

«Усі механізми взаємодії влади з суспільством вже давно вичерпані, - заявив член політради обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергія Гуцалюк. - Одеська влада сприймає жителів як ворогів, як окупаційні війська, які їм заважають далі безглуздо розкрадати наше місто і область».

«Ми фіксуємо усі порушення закону з боку нинішньої влади, у нас не закінчуються судові розгляди, а зрештою, ми виставимо повний рахунок за усі злочини, які принесла правляча партія одеському народу», - підсумував Сергій Гуцалюк.

 

 

 

  30 Квітеня 2013 +Коментар | подобається