Останні події

Костусєв поки відмовляється вибачитися за «фашистів»

 

4 квітня відбулося засідання Приморського районного суду, на якому у черговий раз буде розглянуто справу про розпорядження мера Костусєва "Фашизм не пройдет", яке він видав 21 грудня на сесії міськради, коли сотні одеситів хотіли донести до міської влади свої вимоги. Рішення, за яке проголосували 88 депутатів міськради досі знаходиться на офіційному сайті міста по посиланню http://www.odessa.ua/ru/news/46322/

Обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" подала до суду на Костусєва з тим, щоб він вибачився перед одеситами за зневагу.

Спочатку Приморський суд відмовив в розгляді справи, УДАР подав апеляцію, яку виграв. 19 березня відбулося повторне завдання Приморського райсуду, на якому суддя Оксана Суворова перенесла засідання суду на 24 квітня з тим, щоб явилися усі 88 депутатів міськради, щоб вони разом з мером міста вибачилися перед жителями Одеси.

Та цього разу суд перенесли унаслідок того, що відповідач - представник міськради Наталія Самодурова покинула будівлю суду, залишивши клопотання про надання Ударом відео і фотознімків, що зафіксували, хто був на Думській площі того дня 21 грудня. У міськраді не вірять, що на площі, окрім "Свободи" в мерію намагалися потрапити підприємці ринків, учні вітрильної школи, обмануті інвестори довгобудів. Саме усіх одеситів Костусєв тоді обізвав "фашистами".

Самі 88 депутатів до суду не явилися. Суддя Оксана Суворова попросила представників УДАРу доставити повістки до суду повторно, помітивши, що суд вже направляв їх поштою.

Судове засідання перенесене на 22 травня.

"Ми обов'язково надамо фото- і відеозаписи подій 21 грудня, - пообіцяв активіст політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Сергія Гуцалюк. - А також доставимо повістки до суду персонально кожному депутатові, що проголосував за це марення. Ніхто не збирається "спускати на гальма" цю справу".

"Сьогоднішня поведінка мадам Самодурової говорить про одне - Костусєв боїться визнавати свої істеричні помилки. Але ми змусимо його зробити це - в законному порядку. Він повинен зрозуміти, що і за "навішування ярликів" треба нести відповідальність", - підсумував Сергій Гуцалюк.

 

  30 Квітеня 2013 +Коментар | подобається