Останні події

УДАР прибрав Дюковський парк та почав акцію по збору старих батарей

 

В суботу 20 квітня активісти обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" провели УДАРне прибирання в одній з найстаріших зелених зон Одеси - Дюковському парку. За три години активісти і жителіі околиць зібрали близько півтора тонн сміття - паперу, старих поліетиленових пакетів і пластикових пляшок, скла, недопалків, повністю вичистивши узбережжя Північного ставка парку.

Після прибирання лідер одеського УДАРу Андрій Юсов розповів історію цього старого парку в Одесі і помітив, що частина парку вже стала  приватною.

"Ми не чекатимемо, поки влада почне працювати і прибирати місто, - заявив Андрій Юсов. - Ми чиститимемо Одесу самі - в усіх значеннях цього слова. Це не просто суботник, присвячений Дню охорони довкілля. Це прибирання не лише найстарішого та робочого парку Одеси - недаремно ще сто років тому газети писали про недоглянутість Дюковського".

"В той час, як так званий "мер-господарник" саджає берізки (які, як правило, швидко висихають в нашому кліматі) в особистому парку свого друга нардепа Маркова, ми разом з жителями Одеси не лише прибрали Дюковський практично до блиску, але і почали збір старих гальванічних батарей - для подальшої переробки, як це роблять в цивілізованих країнах", - підсумував Андрій Юсов.

 

  23 Квітеня 2013 +Коментар | подобається