Останні події

Мітингуючи змусили Костусева пройти в мерію через підвал

 

16 квітня обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" провела мітинг перед будівлею мерії на Думській площі під час сесії міської ради. З плакатом "Костусев, лучше уходи сам" УДАРовцы підтримали одеситів, що виступили проти беззаконня в місті, надавши тим, хто бажає "вільний мікрофон" - кожен міг підійти на імпровізовану трибуну і розповісти про проблеми в Одесі і способах їх рішення. До мікрофону підходили захисники дитячого медичного центру, підприємці ринків міста, жителі вулиці Гоголя, на якій розташувався скандальний клуб "Міністеріум". Мітинг вів відомий одеський журналіст і громадський діяч Алік Ветров.

Навколо традиційної огорожі, що захищає мерію у всьому сесій і виконкомів, стовпилася близько сотні людей спортивної зовнішності - мер Костусєв явно боявся "штурму". Окрім цього, до будівлі мерії зігнали близько 500 працівників комунальних підприємств міста і студентів. Люди навіть не знали - навіщо їх відірвали від роботи і навчання і не могли відповісти на питання журналістів. Сам же Костусєв не зумів зайти в міськраду ні з парадного входу, ні з боку Морського музею. Йому припало, огинаючи виступаючих, ховатися за спини охоронців і йти через підвальний вхід з боку Археологічного музею.

"Одесити доведені до краю політикою безгосподарності Костусева, - заявив голова обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Андрія Юсов. - Розвалені дороги, знищена соціальна сфера, тиск на підприємців, уникнення дитячих садків, шкіл та медичних установ. Мер - більше не мер в цьому місті, якщо він веде настільки антинародну компанію".

"За весь час правління Костусєв не розв'язав жодної проблеми в Одесі. Пора відправляти такого мера у відставку", - підсумував Андрій Юсов.

 

  16 Квітеня 2013 +Коментар | подобається