Останні події

Партія УДАР виступає на захист фермерів

5 квітня активісти обласної організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» у селі Кирове Комінтернівського району Одеської області підтримали підприємців приватного господарства "Хлібодарське". Річ у тому, що голова рай адміністрації Комінтернівського району, він же голова партійного осередку ПР цього району Іван Марзак вже декілька місяців намагається захопити агробізнес цієї невеликої фермерської компанії. Робить він це за допомогою свого помічника Сергія Кривенко, що нещодавно труїв газом опозиціонерів, що штурмували Комінтернівську раду.

Директор підприємства "Хлібодарське" Ірина Малиш розповіла про обстановку у Кирові: "Ми працюємо з селянами вже вісім років - беремо у них в оренду близько 1300 гектарів землі, засіваємо пшеницею, знімаємо урожай і розраховуємося з орендодавцями, виплачуємо податки, допомагаємо селу. Ніхто з жителів на нас ніколи не скаржився. І ось зараз, коли нам через три місяці збирати новий урожай, нас намагаються вигнати із землі. Підприємство "АгроПивдень", очолюване Кривенко, шантажує жителів з метою відібрати землі, оформляючи договори оренди на себе".

 

Активісти УДАРу підтримали селян і фермерів. "Не бійтеся повідомляти, що у вас віднімають землю, - заявив на зустрічі з жителями Кирове лідер молодіжного крила обласної організації політичної партії "УДАР Віталія Кличка" Віталій Свічинський. - Нам відомо, що по селу вирішили "пройтися катком" - звільняють бюджетників, що не бажають здавати землю в оренду фірмі Кривенко. Не бійтеся залякувань з боку влади, це ваша земля, вам на ній жити і з неї заробляти. Ми допомагатимемо відстоювати Ваші права в судовому порядку, в усіх інстанціях, яких тільки можливо. Вас ніхто не може насильно змусити переписати договори оренди".

 

"Якщо ми хочемо жити в цивілізованій країні, де діють закони, то ми повинні підтримувати тих людей, які працюють і не крадуть, а не тих, хто за допомогою влади намагається більше вкрасти і присвоїти. Вони зараз вам пообіцяють не лише відремонтувати те, що називається дорогою в Кирове, але і буквально озолотити кожного. Люди, не вірте їм, тримайтеся разом і підтримуйте чесних добросовісних фермерів. Це не дасть вам втратити вашу землю", - підсумував Віталій Свічинський.

  7 Квітеня 2013 +Коментар | подобається