Останні події

ПР почала сезон полювання на активістів УДАРу

У обласну організацію політичної партії "УДАР Віталія Кличка" поступила інформація про те, що готується провокація проти активіста УДАРу Сергія Гуцалюка. Керівництво Комінтернівського осередку Партії регіонів на чолі з Іваном Марзаком (який ще є головою Комінтернівської райадміністрації) збирається не лише активно використати адмінресурс і відкрити кримінальну справу проти Гуцалюка, але і розв'язати інформаційну війну в одеських ЗМІ.


Ім'я правозахисника і еколога намагаються заплямувати брудним замовленням, звинувачуючи Гуцалюка в так званих "правопорушеннях". Правопорушеннями на думку комінтернівських регіоналів є господарська діяльність підприємства "КСК Інвест", очолюваного Сергієм Гуцалюком упродовж багатьох років.

"Спочатку прийшли перевіряти мою мисливську зброю, але там чіплятися не до чого, - розповідає про ситуацію Сергій Гуцалюк. - А учора главу Олександрівської сільради Юрія Шахрая змусили написати заява в міліцію про "крадіжку майна" нашим підприємством".
"За усю свою діяльність "КСК Инвест", де я працюю директором, окрім орендної плати у розмірі більше п'яти мільйонів гривен перерахувало Олександрівської сільради ще близько мільйона гривен - на розвиток села, на генплан, ремонт школи і інші господарські потреби. Мене усі в районі знають, і кілька чоловік попередило про підготовлювані провокації з боку Марзака, - продовжує Сергій Гуцалюк. - Регіонали, командуючі в районі, зараз хочуть не лише обчорнити моє ім'я і облити брудом мою діяльність, але і відібрати бізнес у "КСК Інвест". Цій владі не потрібні чесні платники податків і порядні бізнесмени, їм потрібні покірні жебраки».

Нагадаємо, що ситуація в Комінтернівському районі виходить з під контролю правлячої партії. У смт Чорноморське ряди Партії регіонів покинули 13 чоловік - унаслідок тотальної корупції, що поглинула місцеву владу. А вихід з Партії регіонів глави Комінтернівської ради Андрія Калашникова взагалі закінчився штурмом.
"Все, що влаштовує Марзак проти мене, є прямим залякуванням і шантажем. Не здивуюся, якщо після перевірки моєї мисливської зброї мені підкинуть наркотики або звинуватять в страшніших злочинах. Я боротимуся з наклепом не лише в інформаційному, але і в правовому полі", - резюмував Сергій Гуцалюк.

 

  27 Березеня 2013 +Коментар | подобається