Останні події

88 депутатів вибачаться перед одеситами завдяки Костусєву

 

19 березня відбулося засідання Приморського районного суду, на якому була розглянута справа про розпорядження мера Костусєва "Фашизм не пройдет", яке він видав 21 грудня на сесії міської ради, коли сотні одеситів хотіли донести до міської влади свої вимоги. Тоді, 21 грудня, при "штурмі мерії" Костусєв від переляку змусив проголосувати депутатів міськради під так званим "Обращением городского головы к гражданам Одессы", в якому назвав тих, хто зібралися перед будівлею мерії, «недобитыми наследниками фашизма» та «фашиствующими молодчиками». Серед таких виявилися не лише представники опозиційних політичних сил, але і підприємці ринків Одеси, обдурені інвестори довгобудів, захисники дитячої вітрильної школи, активісти громадської організації "За всю Одессу", а також прості одесити, що опинилися в той морозний день на Думській площі.

Розпорядження міського голови досі знаходиться на офіційному сайті міста Одеси по посиланню  http://www.odessa.ua/ru/news/46322/

Обласна організація політичної партії "УДАР Віталія Кличка" подала до суду на Костусєва з тим, щоб він вибачився перед одеситами за зневагу.

Спочатку Приморський суд відмовив в розгляді справи, УДАР подав апеляцію, яку виграв. 19 березня відбулося повторне засідання Приморського районного суду. Суддя Оксана Суворова довго не могла почати засідання, тому що чекала представників мерії, що спізнюються. Співробітниця юридичного департаменту міськради Наталія Самодурова у відповідь на позов представників політичної партії "УДАР Віталія Кличка" виставила звітну вимогу - якщо УДАР вимагає вибачитися міського голову, то тоді разом з ним повинні вибачитися ще і 88 депутатів міськради, які проголосували "за" "Обращение городского головы к гражданам Одессы". Суддя Оксана Суворова перенесла засідання суду на 24 квітня з тим, щоб на наступний суд явилися усі 88 депутатів міськради.

"Костусєв за своєю старою звичкою нашкодив і сам відповідати не хоче, - так прокоментував ситуацію член політради одеського УДАРу Сергій Гуцалюк. - Тепер він повинен сам прийти на суд і привести з собою 88 депутатів, що бездумно проголосували. Буде потішно, як матінка Серафима, Косьмін і все що інші, що проголосували за звернення, відбріхуватимуться в суді, як це зараз робить Костусєв".

"Нинішній міський голова все перетворює на цирк - і Одесу, і жителів міста, і чомусь наївно вважає, що усім це повинно подобаться. Це далеко не так. Ми змусимо його вибачитися перед одеситами", - підсумував Сергій Гуцалюк.

 

  21 Березеня 2013 +Коментар | подобається