Останні події

Костусев втік від обговорення екологічних проблем Одеси

 

Сьогодні 21 березня в 15.00 у будівлі мерії на Думській площі, 1, повинне було відбутися спільне засідання громадських рад при Держуправлінні охорони природного довкілля в Одеській області, Державній екологічній інспекції в Одеській області, і Державній екологічній інспекції Північно-західного регіону Чорного моря за участю міського голови Олексія Костусева.

На цій нараді мало бути розглянуте питання про забудову приморських схилів. На цей захід були запрошені екологи, представники громадських організацій і ЗМІ. Але нараду уранці відмінили, "враховуючи від'їзд міського голови 21.03.2013г. на засідання Ради регіонів", - так було написано в сповіщенні начальника управління екології міськради І.А.Дербоглава.

 

"Це мала бути чергова піар-акція Костусева, - упевнений член політради обласної організації партії "УДАР Віталія Кличка" Сергія Гуцалюк. - Але, мабуть, він не встиг добре підготуватися до неї або відверто злякався екологів-активістів, що по-справжньому захищають схили від забудови - тому відмінили засідання. Упевнений, що Костусев ніколи не піде на відкрите обговорення з екологами проблеми одеських схилів. Він може тільки піаритися перед підконтрольними ЗМІ, явно уникаючи незручних питань".

"Будучи присутнім на цій нараді, ми хотіли поставити перед одеським міським головою цілу низку запитань, пов'язаних з проблемами екології в Одесі. Думаю, що наступного разу, коли раптом проводитимуть таку нараду в мерії, Костусев обов'язково зробить все, щоб не пустити чесних захисників схилів - виставить загони міліції і "Беркуту", і обов'язково закриє усі входи і виходи у будівлю мерії", - підсумував Сергій Гуцалюк.

 

  21 Березеня 2013 +Коментар | подобається