Останні події

УДАР виступає проти вилучення книг з шкільних бібліотек

 

У Одеську обласну організацію політичної партії «УДАР Віталія Кличка»  поступила інформація про те, що 13 березня на нараді управління освіти і науки міськради начальник управління Зінаїда Миколаївна Цвірінько віддала своїм підлеглим усне розпорядження про те, щоб з шкільних бібліотек були вилучені видання, що "не відповідають політиці керівництва країни".

«З шкільних бібліотек необхідно вилучити матеріали (літературу, плакати, реферати) які суперечать політиці керівництва країни, все, що залишилося від минулої влади», - констатувала начальник управління освіти Цвірінько. 

У Одеській обласній організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка» обурені розпорядженням чиновників освіти. «Тепер у бібліотеках залишаться тільки книги, що прославляють Януковича і Партію регіонів. Ситуація нагадує Німеччину початку 30-х років, коли на площах спалювали неугодну владу книги», - помітив активіст партії Андрій Карпенко.

«Ми не згодні з розпорядженням Цвірінько - нехай воно доки усне і носить «під килимовий» характер. «УДАР» подаватиме офіційні запити про те, які книги знаходяться в шкільних бібліотеках і які видалені з них. Ми підтримаємо цивільне розслідування виконання цього розпорядження Цвірінько. Ситуація із зачисткою від «непридатних» книг - це прямий шлях до тоталітаризму і повсюдної цензури», - зробив висновок Андрій Карпенко.

 

Коментар Андрія Юсова на сайті "Українська правда": http://blogs.pravda.com.ua/authors/yusov/51433ebee07c2/

 

  18 Березеня 2013 +Коментар | подобається